Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? ameby umysłowe. I z takimi #!$%@? debilami na jednym świecie żyć trzeba.


@DildoVaggins: A najbardziej przykre są dwie rzeczy. Po pierwsze te ameby często teraz się jarają klimatami patriotycznymi bo modne. Lata Ci taka patologia w koszulce ze znakiem Polski Walczącej na przykład, tragedia. Druga przykra sprawa takie coś się rozmnaża i z Twoich coraz wyższych podatków i opłat dostanie po 500+ na swoje dzieci.
@Variv: W pełni się zgadzam. Podatek od tego, tamtego, sramtego. Opłata za to, tamto i sramto. A jak przychodzi do czego to niczego się za finansowanie tego wszystkiego nie ma. A wystarczy się mnożyć jak króliki i już kasa wpada.
@DildoVaggins: Strasznie mnie irytuje mnie obecna polityka jest zwyczajnie krótkowzroczna. Tam w rządzie chyba nikt się nie zastanawia co z Polską będzie za np. 10 lat. A należy pamiętać, ze PO przeminie, PiS przeminie a Polska zostanie i należało by rządzić tak aby o tym pamiętać. Tym bardziej jest to przykre, ze robi to partia kreująca się na patriotyczną - może i jest patriotyczna tylko zastanawiam się w stosunku do jakiej
@Variv: Szkoda strzępić normalnie. Emerytury obiecali obniżyć, a już wyszło, że będzie z tym lipa. Trybunał się średnio cztery razy w tygodniu w telewizji pojawia. Ostatnio czytałem, że zniżki studenckie chcą likwidować. Ale nie ma co sobie weekendu po ciężkim tygodniu psuć. Idę wszamać obiad. Trzymaj się.