Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki

#historiaprawdziwa #takbylo (uwaga #spamtagami )

Jakiś czas temu pisałem, że mój #rozowypasek urodziła małego #rozowegopaska a i było nawet z tej okazji małe rozdajo
(LINK TUTAJ)

No ale idziemy dalej z tą historią... #zona wyszła z małą ze szpitala a malucha jak się okazało zaczęła być uzależniona od szuszarki. #kapiel czy #zasypianie to wyła ta wredna machina i prąd zużywała.

I teraz najważniejsze:

Żona: Kup Szumisia, wybierz jakiegoś!
Ja: OK (w myśli: co to kurczaki jest, tylko jak to wygląda i gdzie to dostanę, wujku google ratuj)

Żona poszła spać a ja google i jazda: Szumiś - miś wydający dźwięk suszarki. OK- banał.
Znalazłem jakiś sklep internetowy i sklep #smyk no ale #cebulamotzno więc patrzę gdzie taniej sklep nr jeden odpada bo miś + przesyłka = drogo, paczam na smyka a tam online -20%, nosz to prawie cebuladeals (i przesyłka była za free) ale wyczytałem, że i na sklepie jest -20% więc następnego dnia lecę jak dziki do sklepu:

Ja: Szumiś jest?
Sprzedawczyni: Tak, o tam!
Ja: Biere, tylko rabata dawajta!
S: Trzymaj 20% cebularzu!
Ja: Pakuj Pani, rycerz na białym koniu wracać będzie do domu.

No to cały happy wracam, pokazuje i dostaję info, że nie hallo bo wszystko fajnie ale ten misiek daje jeden dźwiek a nie pińć. Więc wku@@@ na max i w myślach (nosz kur, czemu wcześniej nie mówiłaś) a oficjalnie "przepraszam kochanie Pani mówiła, że to prawilne i będzie Pan zadowolony".

Ż: ale to nie ten co chciałam (ehhh ta #logikarozowychpaskow)

Po weekendzie dyganie do smyka i zwrot tego podszywańca..

Więc znów szukanie i znalazłem, profil na Facebook okazało się, że to ten profil z FB to tego sklepu nr 1. Myślę, OK, wolę chyba jednak dać te kilka złotych więcej ale niech różowy będzie happy.
No to piszę do nich na Facebook:
Ja: pińć dźwięków ma?
Oni: Tak, ma.
Ja: bo ja miałem takiego ale miał jednego dźwięka,
Oni: poka fote,
Ja: oto one.
Oni: ale to nie je Szumiś to je konkurencja,
Ja: ale wasz ma 5 dźwięków?
Oni: tak
Ja: ale na 100%?
Oni: tak na 1000%
Ja: to gdzie wasze kupie?
Oni: o Tu: szumisiesklep.pl
Ja: to bym brał ale #cebulamotzno może jakis rabat?
Oni: na #dzienmatki będzie -20%, może poczekasz?
Ja: Różowy jęczy, dziecko płace - ratujcie dajcie już -20%
Oni: dobra polaku cebulaku 3maj koda,
Ja: dziękować już kupiłem.

I tak oto 19 maja po 2 dniach od zamówienia doszedł miś. Żona happy, dziecko happy a ja niczym król chodzę po domu.

Wnioski:
- są różne misie szumiące ale Szumiś tylko jeden,
- miś warty swojej ceny,
- zapłaciłem taniej niż za pierwszego ze smyk,
- polecam tego allegrowicza

TL;DR


Link do strony: szumisiesklep.pl
Link do FB: Facebook

To było by na tyle.
kruprz - Mirabelki i Mireczki

#historiaprawdziwa #takbylo (uwaga #spamtagami )

...

źródło: comment_pStJp1ifvqlnumuO4h3fp6AE53zraYzN.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Airbooz: No co Ty? Ja to piszę bo wiesz mi lub nie, u mnie różowy happy więc ja mam spokój ;-) A gdyby ktoś dostał takie zadanie to wie już co i jak ;-)
  • Odpowiedz
@Airbooz: To samo mojej mówiłem, nawet na aliexpress znalazłem głośnik na jack i mowiłem, że dać mp3 + szum z YT + ten głośnik i będzie git ale się uparła a jak wiadomo facet może mieć albo rację albo święty spokój.
  • Odpowiedz