Wpis z mikrobloga

Dziś mam dla was świeży gameplay. Możecie zobaczyć w nim moją ulubioną planszę, jak wygląda customizacja postaci i trochę ostrej walki. Dowiecie się też, że do Dekompresji można zalogować się na trzy sposoby: przez Game Center, id urządzenia lub lokalnie (offline). Na razie broni jest relatywnie nie wiele ale właśnie pracujemy nad updatem gdzie wprowadzimy około 25 nowych rodzajów wraz z licznymi upgradami.

Do premiery został miesiąc. Ciśnie mnie kupa w majtach z nerwów. Ponad rok mojej ciężkiej pracy i jeden dzień który to wszystko zweryfikuje. Bylibyście zainteresowani #ama gdzie opowiedziałbym o mojej drodze? Nie tylko o technicznych sprawach ale też o crowdfundingu, szukaniu wydawców, sponsorów. Mam sporo cennych doświadczeń, chętnie się z nimi podziele.

#dekompresja #ios #gamedev
sathra - Dziś mam dla was świeży gameplay. Możecie zobaczyć w nim moją ulubioną plans...
  • 4
@sathra: 1) Gra wygląda tak dobrze, że lepiej już chyba się nie da. Wydawajcie ją!
2) Życzę powodzenia i trzymam kciuki.
3) AMA na propsie. Mnie interesuje szczególnie połączenie życia prywatnego z pracą oraz crowfunding i relacje z inwestorami/wydawcą + jakieś ciekawostki z developmentu.