Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/link/3178767/tym-razem-pan-rysio-zachwyca-znajomoscia-geografii-d/

Z każdym następnym takim znaleziskiem przekonuję się do Petru i nie dlatego bo go popieram, w następnych wyborach zamierzam po raz pierwszy zagłosować przeciwko komuś a nie za czymś, a konkretnie przeciwko pisowskim trollom.

Ps. Akcja podobna jak z krzesłem szoguna, a ludzie jak zawsze zamiast samemu obejrzeć i wyrobić sobie opinie przyjmują do wiadomości to co zasugerują im inni. Aha no i może się poprawię, bo dość duża grupa faktycznie zauważyła bezsensowność tego znaleziska.

#polityka #petru #neuropa
  • 7
@Cheater: dla mnie najzabawniejsze jest ciśnięcie po Petru ze strony kucy. No #!$%@? rozumiem, ze pisowskie trolle jadą bo im płacą, ale człowiek który na mirko ciągle wali kucowe wpisy śmieje się z przejęzyczeń czy małych pomyłek Petru, gdy miesiące temu tłumaczył Korwina, który notorycznie KŁAMIE i posługuje się ZMYŚLONYMI statystykami oraz dowodami anegdotycznymi to jest jakiś kabaret.

Nie mówię tu o tobie, ale takie wyolbrzymianie mało znaczących pomyłek jest słabe.
Akcja podobna jak z krzesłem szoguna, a ludzie jak zawsze zamiast samemu obejrzeć i wyrobić sobie opinie przyjmują do wiadomości to co zasugerują im inni.


@FireDash: Akcja skuteczna, bo .N ma znikome poparcie wśród najmłodszego elektoratu. Który nic a nic się nie nauczył z dotychczasowych doświadczeń i twardo uważa, że manipulują tylko gazerty i telewizja, a portale ze śmiesznymi obrazkami nic a nic.