Wpis z mikrobloga

//nie wiem o co chodzi, dodaje to ręcznie bez niektórych tagów

Serio nie bait. Bardziej #pytanie niz wyznanie. Wysylam paczke z kilkoma ubraniami chlopakowi za daleka, daleeka granice. Wiecie - kobiecy zapach, feromony itd. No i tez staram sie, zeby to byly ubrania raczej z okolic dni plodnych. Mysle czy nie dorzucic uzytej raz czy dwa poszewki na poduszke - po nocy zapach jest inny, bardziej naturalny. Co jeszcze moge tam spakowac? Oprocz majtek bo na to sama wpadlam. ;/ Jak ktos wrzuci pomysl, ktory rzeczywiscie wykorzystam, to dostaniecie zdjecie moich slicznych stopek z dowolnie skomponowanym przez siebie napisem. Pasta o serwerowni sie nie zmiesci - uprzedzam. Zdjecie na zachete. Przyspamuje tagami, bo bede placic kolo 50zl za paczke, wiec fajnie gdybym pozniej nie wpadla na jakis lepszy pomysl niz za pierwszym razem i nie slala znowu. :( #roozdajo #ceebuladeals #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #emmigracja Dodaje tez swoj dosc randomowy tag, zeby pozniej po nim znalezc ten wpis zamiast przeszukiwac aktywnosc @anonimowemirkowyznania z calego dnia - #serioniebait Bede kolo 22 i wtedy dopiero zaczne odpisywac. Zrobie to z zielonego konta (ktorego teraz nie mam czasu zakladac, bo nie mam jeszcze jednego maila), zeby nie czekac na akceptacje. Tozsamosc potwierdze tym samym tekstem wrzuconym w komentarzu przez AnonimoweMirkoWyzwanie i ze swojego zielonego konta. Moze @asterling bedzie tak mily i pomoze wtedy i szybciutko zaakceptuje ten koment, zeby nie bylo watpliwosci.
AnonimoweMirkoWyznania - //nie wiem o co chodzi, dodaje to ręcznie bez niektórych tag...

źródło: comment_cbUexsQAgkPixFDFgnUZdjYdC5ZyaWLy.jpg

Pobierz
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania:

- strój kąpielowy, wszyscy lubią stroje kąpielowe
- poszewka jest dobrym pomysłem, rozwiąż jeszcze prześcieradło (o ile wejdzie) i użytą 3-4 razy piżamę/koszulę nocną.
- jak masz w domu takie staroświeckie, materiałowy chustki do nosa, to pyk pyk pyk perfumami, i wysyłasz
- z majtkami ostrożenie - je i skarpetki trzeba lubić. Zapaszek po kilku dniach w paczce może być już nieprzyjemny... za to biustonosz zawsze jest fajnym prezentem. Słabej