Wpis z mikrobloga

  • 5
@OrdynatorKostnicy: Super rozwiązanie, co roku wypierdzielać najniższą krajową roczną pensję na auto, które nawet nie jest twoje XD Jeszcze lepsze jest to, że prowadzeniem, jakością i trwałością to BMW za ułamek ceny Hyundaia bije go na głowę xd
  • Odpowiedz
  • 0
@OrdynatorKostnicy: Jak możemy twierdzić, że Hyundai jest lepszy bo jest droższy to czemu nie przyjąć, że BMW jest lepsze bo jest marką premium ( ͡ ͜ʖ ͡) ? Zresztą w momencie kupna kosztowały podobnie XD
  • Odpowiedz
Super rozwiązanie, co roku wypierdzielać najniższą krajową roczną pensję na auto, które nawet nie jest twoje


@Kejran: nie martwisz sie o oc,ac,opony,serwis i jezdzisz nowym autem a nie wypierdzianym gratem :)
  • Odpowiedz
@OrdynatorKostnicy: czekaj XDDD czy ty wlasnie pod postem z ogloszeniem samochodu za 12 tys. zł wylatujesz z plastikową zabawką tucsonem za 10x tyle, tylko dlatego, żeby nie martwić się o oc/ac/opony/serwis? XDDDD ej stary, dołóż sobie jeszcze 1 milion i kup sobie poprostu 10 takich tucsonów i używaj każdego co 2 tygodnie, wtedy wystarczy na 50 lat!!11111111
  • Odpowiedz
@barrtoszek: 261 Side Airbag For Rear Passengers Seitenairbag Fuer Fondpassagiere
274 Lt/aly Wheels Double Spoke 53 Lm Rad/doppelspeiche 53
320 Model Designation, Deletion Modellschriftzug Entfall
386 Roof Rail Dachreling
423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours
428 Warning Triangle Warndreieck
433 Interior Trim Interieurleisten
464 Skibag Skisack
534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik
662 Radio Bmw Business Cd Radio Bmw Business Cd
801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung
863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa
  • Odpowiedz
@Cinkovsky: Wiem. Szału w wyposażeniu nie ma. Ale po prostu szkoda mi sprzedawać go za mniej bo wiem, że auto nadaje się do jeżdzenia :D jeśli nie pójdzie to będzie jeździć tym ojciec.
  • Odpowiedz