Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam już dość bawienia się w podryw przez internet. Nie mam o czym gadać z tymi pannami. Mam sporo zainteresowań, jestem aktywnym człowiekiem, ale nie mam o czym z nimi gadać. Wiadomo wstęp gadka szmatka ale one są tak nudne że masakra. Ja się produkuję i nawijam a one tylko

aha :D

heh :P

I #!$%@?. A potem tylko

co tak cicho?

ee no co tak ucichles?

no co sie nie odzywasz?

no zabaw mnie jakos :D


Jak je pytam o zainteresowania to mowia "aaa moda ciuchy filmy dobra ksiazka", pytam sie co ostatnio czytaly to cisza, nawiazuje do filmow to one mi mowia ze lubia you can dance ogladac i inne gowno. A oczywiscie na badoo ponad 80 zainteresowan z czego 99% to jakies gowno.

#!$%@? ksiezniczki.

Chcialem sobie kogos znalezc, niekoniecznie do zwiazku ale zeby chociaz sobie troche poruchac, ale mam to w dupie to, wole byc singlem i nie robic niczego na sile. Bo jak widze te ksiezniczki co to czekaja na nie wiadomo kogo to masakra. Bylem tez niedawno z taka jedna w realu to szkoda gadac, ja sie produkuje i gadam a ona #!$%@? nic.
Przy okazji jestem calkiem dobrze wygladajacym, zadbanym, dobrze pachnacym, dobrze ubranym facetem (tak wiem samoocena wysoka ale mowie jak jest), atencji na tinnderach i innych gownach mam sporo,a le one i tak boja sie same pisac, a jak juz pisza to zwykle jakies emotki zeby jakos je zaczepic.

Nie chodzi mi tez TYLKO o seks ale o to zeby miec sobie jakas dziewczyne tez do pogadania, nie mam zamiaru udawac ze ktos mnie interesuje tylko po to zeby dobrac sie dziewczynie do majtek. A jak widze ze sa takie nudne to nara...

Ehh ponarzekalem...
#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: bo większość z nich to #!$%@? księżniczki - tak jak piszesz. Nikt normalny nie zakłada tam konta, a tym bardziej laski. Dla nich to Ty masz wyłącznie zabiegać o względy i domyślać się co ukrywa się pod głupim "xD" albo "heh'" - podstawowa zasada, jeśli rzeczywiście jesteś taki jak opisujesz to #!$%@? te portale, poznaj dziewczynę w realu
@AnonimoweMirkoWyznania: beka z ciebie. idziesz do neta znaleźć księżniczkę do ruchania, to się baw jak ci zagrają, zabawiaj je czy co tam się na tych tinderach dla #!$%@?ów robi. Ale nie płacz, że ci nie idzie. "Chcialem sobie kogos znalezc, niekoniecznie do zwiazku ale zeby chociaz sobie troche poruchac". Nie chce ci się wysilić na normalną relację, to cierp z karynami z badoo, albo jedź na ręcznym.
@AnonimoweMirkoWyznania: źle się do tego zabierasz. Po pierwsze to kobiety mają pisać do ciebie pierwsze. To one mają cię znaleźć a nie na odwrót. Twój profil na być precyzyjny i jasno określać czego chcesz dzięki temu nie będziesz marnować czasu na lipne laski. Będą pisały tylko te, które ci odpowiadają.