Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, nie wiem w sumie za bardzo jak mam zaczac opowiadac moja historie to zaczne od poczatku. Jestem #niebieskipasek lvl 19, w przyszlym roku chce po technikum zdac mature i pójść na studia zaoczne. Mysle, ze wazne dla mojej opowiesci jest to ze mieszkam na wsi, praktycznie całe życie towarzystwo tych samych osób, no moze od kiedy chodzę do technikum to trochę się to zmienilo. No ale do rzeczy... U mnie na wiosce mamy stala paczke okolo 10 osob, wspolne grille, imprezy, wypady itp. Od jakichś 2 lat zauwazam, że (nie wiem dokładnie moze to kwestia zainteresowan, wychowania, czy po prostu spojrzenia na swiat) nie pasuje do ludzi z moje wioski z ktorymi sie zadaje... Ostatnio na przykład wracaliśmy w 4 z grilla u znajomego, było ciemno, a pijani koledzy za cel obrali sobie napierdzielanie znaków drogowych. Co prawda nic nie zniszczyli, ale jednak czułem się trochę zażenowany. Najbardziej jednak drażni mnie płytkość moich kumpli, główny cel to cosobotnia vixa na plaży, na której bawi się kilkuset sebków (łatwiej tam o #!$%@? niż na Pradze). Kompletnie żadnych zainteresowań, nawet ciężko im wyjść z domu żeby porobić coś innego niż urżnięcie się wódką albo amareną. Kilkukrotnie zostałem wyśmiany za to, że w weekend zostałem w domu, żeby lepiej przygotować się do jakiegoś sprawdzianu czy egzaminu zawodowego, a reakcja na wieść o tym, że od lutego nie wypiłem nic i nie zamierzam przynajmniej do wakacji, była nie do opisania. A jak zapytałem się ich czy są chętni do pracy w wakacje w górach to spojrzeli się na mnie jak na idiote i taki w sumie samiec alfa naszej grupy powiedział "CO TY GUPI XDDD PO CO TRACIĆ WAKACJE" Mimo tego, że uczę się w technikum informatycznym, nie mam nadwagi, nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów to czuję się przez to towarzystwo jak przegryw. Tak wiem mam dopiero 19 lat i mogę zmienić towarzystwo, ale... właściwie to gdzie? Na studia idę dopiero za rok, a piwniczenie do właściwie początku nastęnego roku akademickiego średnio mi się uśmiecha...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 3
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A nie możesz ustawić się gdzieś ze znajomymi z technikum? Ewentualnie znaleźć sobie w miarę ciekawe, wymagające i czasochłonne hobby? Mi bardzo pomogła zająć czas codzienna zabawa z naprawą motocykla, a jak to mi się znudziło to przysiadałem do elektroniki. Spróbuj, może to polubisz (a może przyda ci się to później w pracy) ;)
  • Odpowiedz