Wpis z mikrobloga

Mirki, jest robota. Także ze mną w biurze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PROGRAMISTA BACK-END C#/.NET

Do zadań Programisty back-end będzie należeć:
· Praca w zespole projektowym
· Tworzenie serwera obsługującego komunikację z aplikacją ↔ stroną internetową
· Tworzenie struktury baz danych
· Integracja z systemami rozproszonymi poprzez szynę danych
· Opieranie rozwiązania o chmurę obliczeniową z nastawieniem na wysoką skalowalność
· Projektowanie skalowalnych architektur SOA
· Programowanie obiektowe z użyciem języka C#

Wymagania:
· Dobra znajomość języka C# oraz platformy .NET 4.5
· Dobra znajomość OOP oraz wzorców projektowych
· Znajomość narzędzi ORM - Entity Framework lub/i NHibernate
· Znajomość relacyjnych i nie relacyjnych baz danych (MongoDB, Redis oraz MSSQL)
· Podstawowa znajomość HTML/CSS/JS/TypeScript/LESS
· Język angielski, minimum na poziomie średniozaawansowanym

Mile widziane:
· Doświadczenie w pracy z rozproszonymi systemami kontroli wersji (git, tfs)
· Znajomość baz danych MongoDB
· Znajomość architektury SOA (WCF, Web API)
· Znajomość WinForms/WPF
· Praktyczna znajomość administracji Windows Server 2014 oraz IIS
· Doświadczenie z platformą Azure

wersja webowa: http://sabiro.pl/career/Backend

#michalkosecki #rekrutujo #praca #damprace i #programowanie (nie bijcie) #warszawa #csharp
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zajety_login: To były dość specyficzne przypadki, kiedy primary w klastrze się wyłączał i nie nadążał skopiować danych do secondary.

Oczywiście nie chciałbym trzymać wyciągów z konta w Mongo, bo nie do tego ono służy.
Za to w momencie, kiedy chcę trzymać dużo danych (z mojego doświadczenia np. mecze w grach) i łatwo je wyciągać czy analizować, to Mongo jest przydatne.

Nie jestem wielkim obrońcą Mongo czy NoSQLa i nie chcę
  • Odpowiedz
Wymagania:

@michalkosecki: ponieważ nikt nie spełnia wymagań, to teraz wchodzę ja - cały ubrany na biało.

Moje umiejętności: umiem programować w hateemelu (wersja 4 albo nawet 3), co do serwera, to widziałem jak kolega kupował w firmie "hosting", czy coś. Mogę podpytać, ale tylko wtedy, gdy stawka będzie satysfakcjonująca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maav: Jak najbardziej, jest masa różnych zastosowań dla baz NoSQL w których będą one po prostu wydajniejsze/wygodniejsze niż bazy relacyjne. Problem w tym że jest obecnie nieuzasadniona moda/tendencja na wciskanie NoSQL wszędzie gdzie się tylko da, nawet tam gdzie nie pasują lub wręcz nie powinno ich być. Wiele osób zwyczajnie w świecie nie wie jakie to może nieść ze sobą konsekwencje, a my nieświadomie korzystamy później z ich webserwisów :P
  • Odpowiedz
@Vinniczek: Gdzie tam - tak się droczę tylko( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym bardziej południe Polski niż centrum (taki jest przynajmniej plan). Ciężko będzie mi rzucić taką fajną robotę za niezłą kasę i dobre warunki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz