Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #niebieskiepaski: jak najlepiej reagować w sytuacji, gdy normalnie rozmawiacie z dziewczyną, a ona wyskakuje z tekstem "puknij się w łeb" / "haha głupek" lub podobnym przekraczającym granicę? Ja jej nie obrażam i odnoszę się z szacunkiem, więc co to #!$%@? ma być? Warto dodać, że takie teksty od różowych zwykle nie służą obrażaniu rozmówcy, ale o co wtedy chodzi? Pewnie jakiś zaawansowany #shittest albo skomplikowany system logiki różowych pasków :v
#rozowepaski #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedoexperta #kiciochpyta #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Pytanie do #niebieskiepaski: jak na...
źródło: comment_S6nbTf26IIBOuT8QvMDHyZqJiv6Ft72c.jpg
  • 31
widze, ze masz kompleksy jakies i jestes przewrazliwiona na tym punkcie.


@kurdwa: Jestem przewrażliwiona punkcie języka, bo to moja pasja:) Nie wiem skąd wniosek na temat kompleksów, ale spodziewam się, że to taka figura retoryczna;)

Musisz nie czuc sie zbyt inteligentna skoro slowo "glupek" Cie rusza ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kurdwa: Skądże, po prostu mam nieco inne podejście do słowa niż Ty. Co w tym złego?
Anon: > Wśród patologii umysłowej może i tak, nomalny człowiek (w tym dziewczyna czy kobieta) doskonale zdaje sobie sprawę, że nazwanie kogoś głupkiem jest niczym więcej jak okazaniem lekceważenia czy wręcz obrażeniem drugiej osoby.
O patrzcie jaka jestem wyjątkowa, a te inne to patologia umysłowa XD

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
@rdza: gdybym sie klocila z kims obcym albo kims starszym to tez bym tak nie powiedziala, ale np jak moja kolezanka zrobilaby cos glupiego to nie mialabym oporow nazwac jej glupia i wiem, ze by sie za to nie obrazila
a co zlego jest, ze ktos inny sobie uzywa tego slowa inaczej niz Ty?


@kurdwa: Nic. Mój post to tylko moje zdanie.

ak moja kolezanka zrobilaby cos glupiego to nie mialabym oporow nazwac jej glupia i wiem, ze by sie za to nie obrazila


@TypowaKarynka: To kwestia niepisanej umowy między dwojgiem ludzi. OPa to jednak dotyka.
OP: @rdza, no bez przesady, że to mnie "dotyka" - na pewno nie mam takiej fiksacji na tym punkcie co Ty xD
Po prostu zastanawiam się nad sensem i jakimś głębszym znaczeniem, którego tu pewnie nie ma.
I chciałbym też wiedzieć co najlepiej odpowiedzieć w takiej sytuacji, bo zawsze jestem trochę zmieszany.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling