Wpis z mikrobloga

@dertom: dla mnie Wrocław to nawet ładniejsze miasto niż Kraków z jednym ale. Te bloczki, ta stojąca katastrofa, tak bardzo psują wrażenie, że aż serce boli jak można bylo mieć tak złe gusta przy projektowaniu. I dlatego zawsze Kraków wygrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
złe gusta


@jagodnik: właśnie nie wiem, Natusiewicz to nie był byle kto z byle jakim wykształceniem. Same bloki po remoncie byłyby na pewno ciekawe ale... nie w tym miejscu, nie na terenie Starego Miasta. Nie tylko na nowym targu takie stoją a w sumie dokładnie tam gdzie były największe zniszczenia.
  • Odpowiedz
@dertom: kiedyś oprowadzałem po wrocławiu znajomego z zagranicy, gdy weszliśmy na nowy targ powiedział, że to bardzo ciekawe miejse , bo nic do siebie nie pasuję...
  • Odpowiedz
@dertom: fakt, że nie powinny takie bloki stac w takim miejscu, ale już tego nei odwrócimy.
Moim zdaniem, fajnie by było, jakby je odnowili jakoś gustownie i pomalowali na czerń z bielą, pasującą do czarno białego podłoża na samym placu.
  • Odpowiedz
@dertom: Te bloki są obrzydliwe, tylko przyzwyczajenie ratuje przed wpadnięciem w estetyczną rozpacz. Jedynym (choć nierealnym) rozwiązaniem byłoby wyburzenie tego szkaradztwa z całej okolicy (w szczególności właśnie okolice pl. Nowy Targ, okolice Kuźniczej i Szewskiej na wysokości Misia).
  • Odpowiedz