Wpis z mikrobloga

#cebuladeals w wykonaniu mojej lubej

1. Wybierasz lapka za 2-2,5k na x-kom
2. Piszesz do x-kom o jakiś gratis do tego lapka
3. Dostajesz myszkę bezprzewodową za 40 PLNów marki Shiru
http://www.x-kom.pl/p/163097-mysz-bezprzewodowa-shiru-smart-mouse.html
4. Odbierasz zamówienie
5. Wymieniasz lapka na innego w przeciągu 14 dni. Myszki nie ma na nowej fakturze bo nikomu nie chciało się przepisywać
6. Zwracasz lapka numer dwa do sklepu też w ciągu 14 dni. Nie chcą od Ciebie myszki bo nie ma jej na fakturze.
7. Jesteś 40 PLNów do przodu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
8. Powtarzasz numer x1000
9. Otwierasz sklep z myszkami

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #sekretykuzniara
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cripex: dziękujemy za zgłoszenie. Niezwłocznie przyjrzymy się całej sprawie i postaramy się wyeliminować ten błąd podczas kolejnych zamówień
  • Odpowiedz
@parodik: jeśli miałeś problem z zamówieniem bądź reklamacją w naszym sklepie zachęcamy do wysłania wiadomości prywatnej. Niezwłocznie przyjrzymy się Twojej sprawie
  • Odpowiedz
@L3AD3R: @Cripex:
Ale co to znaczy, że coś od x-kom "dostaliście" xD
Ja kupowałam u nich w przeciągu miesiąca zdaje się laptopa za 3,5k ( przy czym też musieli go wymienić bo nie działał zasilacz) i netbooka za 1,9k i nawet podkładki pod myszkę nie zaoferowali xD
  • Odpowiedz
@Cripex: a ile kosztowala wysylka ? Przeciez odeslanie 2x paczki to wiecej niz myszka. Przy odbiorze osobistym prawo zwrotu do 14 dnie nie obowiqzuje, bo masz mozliwosc zapoznania sie ze sprzetem
  • Odpowiedz
  • 0
@M4ks: ostatnio zabrałem parę autostopowiczów (ok 40 lat mieli) wracali z podróży po Azji, na co dzien mieszkają w Holandii. Pracują w sklepie internetowym i mówią, że tam kupno np walizki na wakacje i zwrot porysowanej po 2-3 tygodniach to norma. Powód? "Nieadekwatna cena w stosunku do jakości" wszystko przyjmują. Wyrazili opinie, że nie mają pojęcia jak te sklepy tam zarabiają :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Cripex: no kurde zaraz mnie strzeli. kupilem lapka za 3k, dwie s6 za 2.7k sztuka, telefon asusa za 1k, tablety i inne pierdoły i pytajac o gratis dostałem pendrive za 20 zł...
  • Odpowiedz