Wpis z mikrobloga

Cześć,
kupiłem sobie niedawno Hondę Civic 8 gen 2007 (1.8 benzyna/ 140KM) i dzisiaj ruszyłem w trasę. Na drodze szybkiego ruchu, przy prędkości ~140km/h czułem dość mocne wibracje całego auta (chyba? pierwsze auto (,) )
Od razu puściłem gaz i nie goniłem wyżej.
Olej wymieniany mniej niż 150-200km temu. Opony cacy 17/225 ale 9 lat mają.
Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy tonormalne przy takiej prędkości? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na youtubach gówno widać a ciężko to wygooglać. (,)

#auto #honda #civic
  • 51
@michalion: zapaliła mi się rezerwa po tym jak zasięg spadł poniżej 40km. zatrzymam się faktycznie po 40 km czy jeszcze będzie jeździć? trochę się obawiam ze w polifcie coś poprawili a z drugiej strony korci sprawdzić
@wycz: po prostu zalej auto do pełna i sprawdź ile rzeczywiście paliwa zostało w baku(ma 50L)
Wg mojego exela, w momencie 0 na wskazniku paliwa, w baku jest koło 8 litrów
@michalion: @wycz: zabawie siebw archeologa ale w Googlach jest ten wpis może się komuś przyda

Zderzak od dołu w UFO ma takie wystające elementy które łatwo zdemontować.
Nie wiem jakie jest ich przeznaczenie ale wiem że przy zahaczeniu o krawężnik wyrywa listwy

Te dziadostwo wystaje, po zajrzeniu pod auto widać, łatwo wyjąć - po dwa kolki i śrubkę wykręcić, tylko kołki się łamią

Po usunięciu jest dużo większy komfort psychiczny,
azurri - @michalion: @wycz: zabawie siebw archeologa ale w Googlach jest ten wpis moż...

źródło: comment_8x2WPEzrNdWMyF4NsGIg5TVTVmQkK9L2.jpg

Pobierz
@wycz: na forum civica dużo osób to zdejmuje, ja też od razu to usunąłem

Jak kto woli, żeby nie było potem na mnie jak sie coś zepsuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)