Wpis z mikrobloga

Cześć,
kupiłem sobie niedawno Hondę Civic 8 gen 2007 (1.8 benzyna/ 140KM) i dzisiaj ruszyłem w trasę. Na drodze szybkiego ruchu, przy prędkości ~140km/h czułem dość mocne wibracje całego auta (chyba? pierwsze auto (,) )
Od razu puściłem gaz i nie goniłem wyżej.
Olej wymieniany mniej niż 150-200km temu. Opony cacy 17/225 ale 9 lat mają.
Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy tonormalne przy takiej prędkości? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na youtubach gówno widać a ciężko to wygooglać. (,)

#auto #honda #civic
  • 51
@michalion: ja na starych oponach miałem duza wibracje przy 160. po zmianie sunie bez problemu wiec na 95% to jest wiek opon. jak dlugo stal w jakims komisie mogly sie odksztalcic
@wycz:
64500km
22000 cebulionów
od pierwszego właściciela
cena żenująco niska bo od znajomego

zawieszenie jest całkiem twarde i cholernie niskie ale naprawdę świetnie zjada zakręty
@wycz: dostałem też zestaw zimówek na alu w prezencie ( ͜͡ʖ ͡€)

Buda ma 12 lat gwarancji na korozję, plastiki radia trzeszczą. Ale mimo to, super frajda z auta. Zapytaj mnie za 2 tygodnie, więcej kilosów zrobię ʕʔ
@BlueFeather: @szkari: @Gollumus_Maximmus: @wycz: @WatchYourBack: @jepek: @maxpawkas: @Ghuthek:

Cześć wszystkim, po ciężkim tygodniu korpopracy udałem się do gdańskiego norauto na wyważanie kół. Jak koleś zdjął felgi to złapał się za głowę "kto to wyważał?". Otóż zamiast 2 odważników per koło, były 4...

Wyczyścił felgę, wyważył, poinformował ze przednia lewa felga trochę krzywa więc zamienił koła (tył<-> przód). Opony twarde ale dobre, niedługo hamulce do