Wpis z mikrobloga

Wiedziałem, że po usankcjonowaniu małżeństw homoseksualistów w Stanach, tamtejsze lewaki zaczną propagować s--s z nieletnimi.


@Breaux: Ale zdajesz sobie sprawę, że s--s z szesnastolatkami był w niektórych stanach legalny jeszcze przed zalegalizowaniem małżeństw jednopłciowych? xd
  • Odpowiedz
Przyjmując założenie, że stosunki seksualne dzieci przed pokwitaniem z dorosłymi odbywałyby się w większości przypadków bez, większej lub mniejszej, szkody psychicznej i fizycznej dla tych pierwszych, to ci, którzy uznawaliby to za dopuszczalne, kierują się, co najmniej, niedopracowaną etyką.
  • Odpowiedz
@kopalina: no kiedyś, teraz się realia zmieniły, co nie znaczy, że 17-latka nie może spotykać się ze starszym od siebie mężczyzną. Nie jest to nielegalne, nie jest to żadna p-------a, do czego pewnie pije większość oburzonych.
  • Odpowiedz
@nocnica: Nie no ja z nastką mógłbym się umówić czy pojechać nawet na wakacje, ale rodzinie raczej bym nie pokazał i nie kręcił jej w głowie że to poważna sprawa bo by mi żal było.
  • Odpowiedz
@kopalina: ty masz takie podejście, jakiś inny facet może się naprawdę zakochać i traktować poważnie taki związek. Nie musi od razu przedstawiać dziewczyny rodzinie - może poczekać aż skończy te 20 lat :D
  • Odpowiedz
@nocnica: Różni są ludzie. Znam taki przypadek ze swojego otoczenia (z tym że dziewczyna teraz jest starsza) i związała się nie dość że ze starszym gościem (i niezamożnym) to do tego fizycznie niepełnosprawnym (wózek inwalidzki). Rodzina niezadowolona i kręciła głową, ale ich sprawa.
  • Odpowiedz