Wpis z mikrobloga

#zieloneswiatki #swieto #polska #boldupy #oswiadczenie

Nie wiem, kto do #!$%@? nędzy wymyślił, że jutro nie działają centra handlowe, ale cholera dzięki. Dzisiaj pojechałem sobie wypocząć, na jutro zostawiłem masę ważnych rzeczy do zrobienia i co? I gówno, nic nie zrobię, bo jakieś zasrane "zielone świątki". Co to w ogóle #!$%@? jest? I do tego w niedzielę. Normalnie korzyść 100-lecia. Człowiek cały tydzień zapieprza, tylko w weekend ma więcej czasu i energii na zakupy i oczywiście okazuje się, że sorry, czekaj kolejny tydzień, #!$%@?, bo jest jakieś święto Matki Boskiej Gromowładnej czy innego Wielkiego Dębu Bartek czczonego przez pogańską sektę zaćpanych Czcicieli Bobrzej Nory.

Czy byłby ktoś tak dobry, i zrobił petycję w sprawie likwidacji tego gówna? Z góry dziękuję. Sam tego nie zrobię, bo jestem zbyt #!$%@?, by pisać cokolwiek z sensem.
  • 12
@UndaMarina: ho, ho, ho, widzę, że mistrzyni ciętej riposty. Mam dla ciebie doskonałą rozrywkę intelektualną, która urozmaici ci mycie garów - zastanów się, czy ma jakikolwiek sens, żeby owi biedni "weekendowcy" mieli wolne akurat w niedzielę, a nie odebrali sobie ten dzień kiedy indziej, skoro ich wolne w niedzielę utrudnia życie pozostałej MIAŻDŻĄCEJ WIĘKSZOŚCI Polaków.

@Polska_Bozia: to je świętuj - przecież nikt nie zabrania! Dla mnie bardzo ważnym świętem może