Wpis z mikrobloga

693 220 - 104 = 693 116

Rozwaliłem dłoń w pracy, więc mam przymusowe wolne. Tylko dzisiaj dostałem dwie oferty pracy w swojej branży, za 25k funtów rocznie. Szkoda, że nie znam lepiej angielskiego. Zatem na rower. Całkiem przyjemnie, pogoda typowo angielska czyli słońce i umiarkowane ciepełko. Nogi coraz lepiej znoszą wszędobylskie ścianki. Chyba pora zanabyć kamerkę i powrócić do nagrywania jazd, bo jest co rejestrować.

stravaugh: https://www.strava.com/activities/575814903

#fixienaszosie #100km #rowerowyrownik
Pobierz fixie - 693 220 - 104 = 693 116

Rozwaliłem dłoń w pracy, więc mam przymusowe wolne...
źródło: comment_40s7p3a1ozhCPwZSCGmYZFhQeG6vpJps.jpg
  • 9
Szkoda, że nie znam lepiej angielskiego


@fixie: to chyba trzeba mniej roweru, a więcej wyjść między ludzi, albo połączyć obie rzeczy razem i trochę język podszlifować rozmawiając z tubylcami :)

Za rok pewnie będziesz już całkiem całkiem nawijał. Jakoś ten początek będziesz musiał przeżyć. Sam bym tak chciał wybyć, ale mnie to musi coś mocno kopnąć w dupę, żeby zmienić aktualny stan rzeczy.
@spunky: nawijam, ale jednak przyznasz ze profesjonalna sprzedaz i zarzadzanie produktem w regionie wymaga nieco wyzszego poziomu znajomsci, ktorego nie uzyskasz w polskich szkolach. Do tego dochodzi koniecznosc znajomosci realiow brytyjskich w tej dziedzinie.

Jezdze tyle co nic, dzisiaj byla chyba piata jazda w tym miesiacu.