Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie nowego Kapitana Amerykę. I bez spoilerów powiem, że wg mnie jest najsłabszy z drugiej fazy Marvel Cinematic Universe :/

Większość fajnych scen została pokazana w trailerach, fabuła z dupy, nie mająca zbytnio sensu. Upchali za dużo postaci, w Avengersach jakoś to się sprawdzało, ale tutaj już niekoniecznie. Powinni byli rozbić to na dwa filmy przynajmniej, jakoś sensowniej ogarnąć motywacje postaci, a nie tak sztampowo.

Na plus postać Spidermana, Tom Holland sprawdził się w tej roli. Powiew świeżości zapewnił także Black Panther, nie dość, że jako książę był ogarnięty i charyzmatyczny, to jeszcze w kostiumie wymiatał. Fajne również było kilka nawiązań do komiksów, np ten monolog ze skrinu poniżej, w komiksie wypowiedziany przez Kapitana, a w filmie przez "kogoś innego".

Podsumowując, jak na wstępnie, najsłabszy z MCU, można pójść do kina dla fajnych scen walki, ale lepiej wcześniej wypić kawę, żeby nie usnąć.

#marvel #kapitanameryka #avengers #komiks
Pobierz A.....t - Obejrzałem sobie nowego Kapitana Amerykę. I bez spoilerów powiem, że wg mni...
źródło: comment_f3XeFDdcA1PCwzTH8gcJne4P2b64avb5.jpg
  • 7
@avox:

! Jeżeli masz na myśli ten list z paczki dostarczonej przez Stana Lee, to zdecydowanie jest to głos Kapitana. Do tego ten telefon, pewnie jako tajny sposób nawiązania kontaktu z Tonym. Więc, można uznać, że film kończy się radośnie, wszyscy się znowu kochaj i cud miód :/