Wpis z mikrobloga

Nareszcie, dzisiaj zakończył się ostatni dzień mojej samotnej pracy w #pracbaza. Po ponad półrocznym #!$%@? wreszcie będę kogoś miał, w poniedziałek przychodzi nowy.

Z tej okazji robię małe rozdajo. A jako, że ze mnie debil, i kupiłem na wiosnobraniu Resident Evil 4 HD, ale okazało się, że już mam, więc oddam mirkującym ;)

Kilka zasad:
1. Zielonki won, chyba, że są już miesiąc ( ͡º ͜ʖ͡º
2. Udział biorą tylko aktywni użytkownicy tj. tacy, którzy faktycznie udzielają się na mirko, a nie tylko plusują lub raz na miesiąc napiszą komentarz/wpis. Brana pod uwagę jest aktywność do momentu dodania tego wpisu, więc bierni niech nawet nie myślą, że na szybko coś teraz zdziałają. 
3. Osoby, które mają mnie na #czarnolisto też odpadają.
4. Losowanie wśród osób, które zaplusują ten wpis do poniedziałku do godz 12:30:00

#rozdajo #rozdajosteam #rozdajozadarmo #zadarmo #steam #gry
Lookazz - Nareszcie, dzisiaj zakończył się ostatni dzień mojej samotnej pracy w #prac...

źródło: comment_ce9ceVtcPDhdxRCRCKnopI2otiyY8DwM.jpg

Pobierz
  • 15
@Lookazz: Uprzedzam, że nie ma polskiej wersji językowej, a w necie nie ma spolszczeń, więc jak ktoś z angielskim jest na bakier, to nie ma czego szukać.
Gra bardzo dobra, kupiłem jakiś czas temu i jestem zachwycony.
2. Udział biorą tylko aktywni użytkownicy tj. tacy, którzy faktycznie udzielają się na mirko, a nie tylko plusują lub raz na miesiąc napiszą komentarz/wpis. Brana pod uwagę jest aktywność do momentu dodania tego wpisu, więc bierni niech nawet nie myślą, że na szybko coś teraz zdziałają


@Lookazz: No przecież, tak kusząca nagroda ze wszyscy zaczna #!$%@?ć posty żeby być branym pod uwage podczas rozdajo ( )
@Lookazz: Marnuj czas na siedzenie przed monitorem, tkwiąc w stworzonej, sztucznej rzeczywistości. Płacz potem i żal się: "jak to życie szybko mija:("
"kiedy to zleciało:(" "przecież dopiero był rok 2000;(" Nie wciągniesz mnie do swojej gry, ty chory wykolejeńcu
A gdzie pracujesz jak można się spytać ?( ͡º ͜ʖ͡º)


@john118: w małej firmie, żadne korpo. Aktualnie jest nas trochę ponad 20 osób, jak się przyjmowałem, to było może ok 15.

Jakie sa kryteria bycia "aktywnym"?


@Rzuku: regularne i częste pisanie na mirko wpisów/komentarzy. Jak raz na miesiąc coś napiszesz, to odpadasz. Chcę odsiać tych co plusują tylko, a nic się nie udzielają tutaj.

No