Wpis z mikrobloga

Czytał ktoś Skalp? Mam zamiar kupić bo wszystko z pozycji #marvel now mam już na półce, a wychodzą one w częstotliwości 2-3 miesięcznie, więc budżet pozwala na jakiś jeden dodatkowy komiks co wypłatę. Ewentualnie coś od #image lub #dc. (Z DC jestem zielony, myślałem nad Batman Pierwszy Rok, albo Gotham Central)

Pod uwagę biorę jeszcze Bękartów z południa i Ludzi Gniewu, ale raczej nikt tu o tych seriach nie słyszał xD

Komiksy tylko wydane w Polsce i w wersji fizycznej.

#komiks #komiksy #vertigo
  • 9
@Kiedys_Mialem_Fejm: Przecie język w komiksach jest na poziomie gimnazjum :/ No ale nie oceniam, chcesz czytac po naszemu to tak rób. Tylko szkoda trochę bo nawet kupujac 2-3 komiksy miesięcznie, za 20 lat miałbyś niezłą emeryturę ;) A może przy okazji podszkolił byś język.
@franaa: No nie wiem w takim Deadpoolu jest to poziom dużo wyższy bo jest miliard gier słownych. Coś tam kiedyś planowałem czytać po angielsku, bo nie jest tak tragicznie. Najwyżej wykupie Marvel Unlimited i bede sobie czytał na tablecie.
Póki co wybieram wspieranie naszych wydawnictw. Jakościowo jestem zadowolony, tłumaczenia są dobre i 25 zł za jeden komiks MN to tez taniocha(5-6 miesięcznie zamawiam). Nie zamierzam się tego nigdy pozbywać bo jestem
@Kiedys_Mialem_Fejm:

myślałem nad Batman: Rok Pierwszy

To nie myśl, tylko pędem nabywaj.


coś od #image

Saga.

Bękartów z południa i Ludzi Gniewu, ale raczej nikt tu o tych seriach nie słyszał xD

Nie słyszał, ale słyszał o Southern Bastards. xD
Jak na komiks o redneckach i futbolu to świetny. Polskie tłumaczenie nie oddaje południowego dialektu. Trochę jak komiks o Ślunzokach mówiących czystą polszczyzną.