Wpis z mikrobloga

Uwielbiam w wolnym czasie oglądać twórczość artystów różnej maści. Od Digital Painting po malarstwo i rzeźbę.

Po wieloletnim członkostwie na DeviantArt jakiś czas temu przypadkowo trafiłem na Pinterest i po zadomowieniu się na niej, już myślałem że nic mnie nie zaskoczy, że to mekka dla moich spragnionych sztuki oczu i lepiej być nie może.

Jak bardzo się myliłem.
(Dopiero) ze dwa tygodnie temu odkryłem stronę ArtStation i to co tam ludzie publikują rozwala mi czachę.

Poziom artów przebija moje oczekiwania i jak tam siedzę to potrafię się zapomnieć spędzając po kilka godzin tylko na oglądaniu i zachwycaniu się twórczością innych.

Jestem pełen podziwu dla tych ludzi a to dlatego że sam tam sobie coś próbuję do szuflady robić i wiem ile stworzenie takich prac wymaga czasu, samozaparcia i cierpliwości oraz umiejętności w operowaniu tabletem, softem.

Ja chyba nigdy takiego poziomu nie osiągnę.

#rozkminanamarina #art #artstation #digitalpainting #oswiadczenieprostozserca
  • 11
@GorillaType: pokazywałem pod #namarinrysuje ale bez większego sukcesu i odzewu. Podejrzewam że to dlatego że to zwykłe malunki i bazgroły nie na profesjonalnym poziomie. Chociaż muszę przyznać że wasze kaligraficzne pisma mnie ostatnio zaciekawiły i chyba sobie kupię do tego odpowiednie piórka.
@Namarin: A dzięki i zapraszamy;) A co do tagu jakbyś wytrwale wrzucał to też byś ogarnął na pewno rozkręcenie tagu. U nas też średnio z zainteresowaniem, ale widzę, że coraz więcej ludzi się kusi na pisanie ;)
@GorillaType: Myślę że skorzystam bo wszyscy mi mówią że mam ciekawy styl pisma, przypominający grafitti. Tylko nie mam specjalistycznego sprzętu. Wszystkie upiększenia i dodatki do czcionek robię jednym długopisem (zajmuje to sporo czasu)
@Namarin: z wacomem to kwestia zmuszenia się na początku, później będziesz wolał tak niż na kartce(kto to w ogóle widział żeby rysować i zasłaniać sobie co się rysuje- barbarzyństwo). ;)