Wpis z mikrobloga

Murki, nie gram dlugo w Hs-a i dlatego moze dopiero pierwszy raz cos takiego mam, ale utknalem w rankingu i nie potrafie ruszyc ani w te ani wefte, mam 2x Shamana Bloodlus i Totem (zmodyfikowany bloodlust) teoretycznie nie powinno byc problemu zeby wbijac rangi (w zeszlym sezonie wbilem 6 czy 7 Bloodlustem) a teraz nie potrafie sie przebic przez 12, najlatwiej bylo by zwalic na to ze mi karty nie dochodza, ale nie to moze byc rzeczywisty problem, bo jak wiadomo takie cos jak "szczescie" nie istnieje, jest tylko mamtematyka. Czy Wam tez sie zdarzaja totalne okresy niemocy, gdzie przegyrwacie nawet z deckami, z ktorymi nie powinniscie przegrac? A moze to po prostu meta stala sie mocno anty shamanowa na serwerze EU, i trzeba szukac nowych rozwiazan?
Jak zyć!?

#hearthstone
  • 4
@ssailorr: mialem tak ponad tydzien. Zaczal sie nowy sezon, startuje z 16 rangi elegenacko i grac nowymi deckami ktorymi wszyscy cisneli po premierze WOTOG, czyli Cthun decki, controll warrior, patron, nowy shaman, stary face shaman. No decki nie byly zle, ale spadle mdo 20 ranka i sie #!$%@?. Zrobilem midrange mage'a i wbilem 12 rank. Od 12 ranka gram na zmiane mirracle rogalem, tempo magem, albo innymi deckami ktore sam robie.
@ssailorr: Ja każdy sezon kończę w 2-3 randze bez większych problemów ( cały czas próbuje legende ale jestem za suaby) Na początku sezonu masa kozaków z legendy gra i poziom jest bardzo wysoki , zazwyczaj czekam do połowy miesiąca i dobijam tą 5-tkę w jeden weekend ( ͡º ͜ʖ͡º)