Wpis z mikrobloga

Dwa słowa o naszym udziale w ostatnim SD 9.05.2015 :)

W ostatnim wpisie na ten temat wspomniałem o naszym ostatnim niezbyt udanym treningu, jak ktoś nie wie o co kaman a jest zainteresowany to: http://www.wykop.pl/wpis/17355357/krociotka-bo-za-wiele-nie-polatalismy-relacja-z-pi/

Skrzynia wymieniona, wsadzona zostala używka w fabrycznym stanie ( fabryczne wymiary i tolerancje ), przy okazji zregenerowano kosz sprzęgłowy, bo też umar... Nauczony doświadczeniem przeniosłem sobie regulację quickshifta w bardziej dostępne miejsce ( wcześniej za każdym razem musiałem ściągać zadupek, co było troche upierdliwe... ).
Wszystko niby ok, ale niepewność przed pierwszym wyjazdem spora bo ostatnio też miało być ok...

No dobra, rozłożyli się zapisali, motór zagrzany ryder gotowy - pojechał. Stoję na prostej startowej, czekam aż będzie jechał i słucham czy są te biegi czy nie ma... SĄĄĄĄĄ ! ! ! ! Powiem wam że na prawdę ulga, wszystko w końcu zagrało tak jak powinno, zacząłem mierzyć czasy, w pierwszym wyjeździe 1:48, więc jak na praktycznie 8 miesięcy bez moto bardzo dobry wynik.
Zjeźdża pytam się jak tam co tam, a tu: ,, wiesz kurde ta 5 i 6 jakby coś nie ten teges '', w gardle ścisk w oczach łzy #!$%@? znowu to samo ja #!$%@? co za gunwo #!$%@? to szkoda nerwów... Na całe szczęście okazało się że chłopaki na hamowni przestawili czułość quickshifta, a ja łoś nie sprawdziłem, przestawiłem i wszystko wróciło do normy :)
Potem już było coraz lepiej, wjeżdżał się coraz bardziej, bardzo podeszło mu sprzęgło i nowy zawias przedni. Dopracowaliśmy trochę szczegółów typu biegi niewygodnie i muszę nogę zadzierać, klama ciut niżej ect...

Do rundy muszę jeszcze ogarąć przegrzewanie się i parę pierdół, ale generalnie jesteśmy gotowi na otwarcie sezonu wyścigowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Film jest z jednej z sesji.

#motocykle #wyscigimotocyklowe #mechanikamotocyklowa #r1 #torpoznan #yamaha
amath - Dwa słowa o naszym udziale w ostatnim SD 9.05.2015 :)

W ostatnim wpisie na...
  • 10
@amath: Masz trochę szerki tor jazdy. Może z sekundę byś urwał jeszcze jakbyś mocniej w apexy wbijał ;)
Nie wkurza cie ten wyświetlacz biegu jak sobie tak randomowo pokazuje? sam z niego zrezygnowałem bo mnie do szału to doprowadzało. Na jakim zawieszeniu jeździsz? Quickshifter up czy up&down? Dobrej zabawy i sukcesów. Dawaj więcej materiałów.
@Jofiel: to nie mój film tylko zawodnika, którego obsługuję w czasie sezonu tak jak wspominałem z resztą :P

ja też będę jeździł i oczywiście wrzucę ale najpierw muszę poskładac motocykle swoje bo kurde nie mam czasu :( pewnie w wakacje wrzucę swój film już ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z tym że ja mam duzo niższy plan na ten rok bo chciałbym poniżej 1.50 :P no i ja
@amath: Te czujniki tak mają. Wiele osób się skarży. Kumpel ma fabryczny i też czasem głupieje. Za to ja jeżdżę bez i czasem panikuje przed zakrętem bo czy jest 3 czy już 2 i jak przy 140 wbiłem 1 to dzięki ci panie za antyhopping :D
Powodzenia z ustawianiem zawieszenia. Ja jestem na to tak przewrażliwiony, że ostatnio jak tylko sag zwiększyłem o milimetr to nie mogłem toru jazdy utrzymać i
@amath: sorry za odgrzewanie kotleta, ale mam pytanie bo widzę, że się orientujesz. Jakie są ceny okrążeń na torze poznań motocyklem? Na stronie znalazłem tylko ofertę na cały dzień za 500zł a to mi się trochę nie uśmiecha.
@uzior: luz( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na stronie mają 390 jesli zaplacisz 7 dni lub wcześniej, generalnie jeśli to Twój pierwszy raz to polecam poszukać Grupona, kiedyś dało się za 300 złotych kupić, ale niestety tylko na pierwszy raz.

Najlepiej to w ogóle napisz do nich @ bo po tym wypadku ostatnim AW ma trochę kłopotów z tego co słyszałem...