Wpis z mikrobloga

Jakbym chciał po jednej wypowiedzi z komentarzy z głównej z Policja w akademikach sprawdza obcokrajowców przed SDM wrzucać w osobny wpis na #shitwykopsays to by mi starczyło do końca tego roku.

Zaczynamy od:

a kogo innego niz czarnych, #!$%@? i bezowych maja wypytywac?

Prawidłowa akcja. Powinno się ich regularnie odwiedzać i kontrolować.

Dobrze służby robią! Przecież nikogo nie aresztują ani nie przesł#!$%@?ą na komisariacie, tylko chodzą i pytają grzecznie. A kogo mają pod lupę brać jak nie osoby wiadomego pochodzenia i religii? A lewacy mają ból 4 liter, bo rozpytywani są nieprzypadkiem innego koloru skóry i innej religii i z obcego kraju? LOL no i prawidłowo!


Karuzela #!$%@? później wypada z zawiasów.

A później ci sami ludzie będą krzyczeć że na drzewach będą wisieć komuniści, no ale lewactwo dupa piecze, bardzo dobrze.

#neuropa #rakcontent #bekazprawakow
Pobierz Joz - Jakbym chciał po jednej wypowiedzi z komentarzy z głównej z Policja w akademika...
źródło: comment_sUipk5XpiWUP3In25GvZmtqzXrYOBkmO.jpg
  • 30
@Joz: niby rak content ale też trochę racji..


@L3gion: Tak się zdaje, bo "przecież większość terrorystów nie jest białego koloru skóry i polskiego pochodzenia", ale z drugiej strony nie wmówisz mi że kontrola policyjna konkretnych grup społecznych nie kojarzy się z pewnym cuchnącym ustrojem politycznym jaki jakiś czas temu panował na terenie tego kraju.

Czyli policja powinna wypytywać wszystkich, a nie tylko osoby o podwyższonym stopniu ryzyka?


@MrocznyBrokul: Zacznijmy od tego, że policja nie jest organem, którego działalność sprowadza się do przeciwdziałania terroryzmowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po drugie, wypytywanie po akademikach? Bądźmy poważni.

Wątpię żeby Polakom grozili Korsykańscy separatyści, o których między innymi jest mowa w raporcie który zalinkował Luka_Wars.


Polsce grozi w największym stopniu ekstremizm narodowy, kopie Złotego Świtu,
Chrzanisz głupoty. Ja tobie danymi w pysk, a ty w odpowiedzi wygłaszasz swoje subiektywne opinie. Dyskusja nie ma sensu.

@Luka_Wars: To że islamscy ekstremiści to w większości ludzie o "nieeuropejskich rysach twarzy", to moja subiektywna opinia? Nawet nie odniosę się do zagrożenia "ekstremizmem narodowym" bo to niepoważne. Jeśli szukasz neonazistów to za naszą południowo-wschodnią granicą masz ich bardzo wielu. Tak jak i w polskich akademikach w których mieszkają Ukraińcy.
To że islamscy ekstremiści to w większości ludzie o "nieeuropejskich rysach twarzy", to moja subiektywna opinia? Nawet nie odniosę się do zagrożenia "ekstremizmem narodowym" bo to niepoważne.


@MrocznyBrokul: Ale rzuciłem tobie danymi w pysk. Dlaczego więc uważasz, że to niepoważne? Jesteś ślepy na argumenty, ponieważ interesuje ciebie wyłącznie forsowanie tezy o islamistach. Jeżeli raporty Europolu ciebie nie interesują to przeczytasz te same wnioski na stronie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz neonazistów
@Luka_Wars: Przeczytałeś te dane o których piszesz? Gdzie w tych danych jest coś o polskich nacjonalistach? Polakom grożą tylko islamscy ekstremiści i wyimaginowani naziści. Nie grożą nam ani separatyści, ani lewicowe/prawicowe bojówki. Poza tym dlaczego założyłeś że tacy separatyści, czy członkowie lewicowych/prawicowych bojówek muszą być biali rasisto?
@Joz: Nie zrobisz nic i wybucha jakiś ahmed - HURR DURR ZNOWU PAŃSTWO NIC NIE ZROBIŁO, SLABE ZABEZPIECZENIE IMPREZY

Zgodnie z logiką każdego śledztwa sprawdzasz ludzi, którzy zgodnie z FAKTAMI odpowiadają najbardziej profilowi przeciętnego terrorysty - HURR DURR RASIZM

Nie jest to fajnie ani przyjemne ale nie jest też rasizmem/faszyzmem. Zwykła dedukcja i statystyka.