Wpis z mikrobloga

Jakbym chciał po jednej wypowiedzi z komentarzy z głównej z Policja w akademikach sprawdza obcokrajowców przed SDM wrzucać w osobny wpis na #shitwykopsays to by mi starczyło do końca tego roku.

Zaczynamy od:

a kogo innego niz czarnych, #!$%@? i bezowych maja wypytywac?

Prawidłowa akcja. Powinno się ich regularnie odwiedzać i kontrolować.

Dobrze służby robią! Przecież nikogo nie aresztują ani nie przesł#!$%@?ą na komisariacie, tylko chodzą i pytają grzecznie. A kogo mają pod lupę brać jak nie osoby wiadomego pochodzenia i religii? A lewacy mają ból 4 liter, bo rozpytywani są nieprzypadkiem innego koloru skóry i innej religii i z obcego kraju? LOL no i prawidłowo!


Karuzela #!$%@? później wypada z zawiasów.

A później ci sami ludzie będą krzyczeć że na drzewach będą wisieć komuniści, no ale lewactwo dupa piecze, bardzo dobrze.

#neuropa #rakcontent #bekazprawakow
Joz - Jakbym chciał po jednej wypowiedzi z komentarzy z głównej z Policja w akademika...

źródło: comment_sUipk5XpiWUP3In25GvZmtqzXrYOBkmO.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luka_Wars: Serio? Ilu chrześcijan sie wysadziło w ostatnich latach w tłumie? Ilu wschodnich azjatów?

Wiem, zaraz powiesz, że to #bekazprawakow i wielkie zwycięstwo polskiej prawicy ale mam to w dupie. Znajdź sobie sam bo dyskusje z tobą to rak sam w sobie.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Po co przecież masz już gotową odpowiedź. Nawet jak Ci podam to powiesz, że to nacjonalistyczne źródło, faszystowskie bojówki fałszują. A jak nie podam to może sobie pójdziesz sam. Ignorowanie ponoć jest najlepsze ;) Już pare razy z tobą w dyskusje wchodziłem i uwierz wole tego unikać - i to na pewno nie ze względu na merytoryczne argumenty z twojej strony.
  • Odpowiedz
Po co przecież masz już gotową odpowiedź.


@Python: Mam tylko twoje wypociny. Piszesz o tajemnych danych statystycznych, które udowadniają twoje chore tezy, ale nie potrafisz wskazać źródła? Zabawny jesteś.

Nawet jak Ci podam to powiesz, że to nacjonalistyczne źródło, faszystowskie bojówki
  • Odpowiedz