Wpis z mikrobloga

Jakis slaby ten film. Efekty i sceny walki jak zawsze wysoko ale troche inaczej wyobrazalem te wojne domowa. Pare razy zamykaly mi sie oczy. Nie widzialem poprzednich dwoch filmkow jako Cpt America bo nigdy ta postac dla mnie nie wydawala sie byc interesujaca. Zobaczymy jutro jak ma sie Batman vs Superman mimo ogolnego glosu, film jest sredni jesli nie slaby mam wrazenie ze moze byc interesujaca ale rowniez, nowych filmow Supergosciem nie widzialem z tego samego powodu =]

#kapitanameryka #film
  • 3
@signap:
Szkoda, że nie napisałeś prawie nic konstruktywnego. Zresztą @Sercio nie lepszy. Opinie typu "inaczej sobie to wyobrażałem" czy "mi się podobał" są praktycznie same w sobie bezwartościowe. Ot, wykrzykiwanie w eter nikomu niepotrzebnych informacji.

Konkretnym minusem Civil War może być zbyt duże rozdrobnienie. Wielu bohaterów, mało któregokolwiek konkretnego. Nawet Kapitana nie było dużo.

Oprócz samego motywu wojny, nie było tam też mocnego, głównego nurtu. Intrygi, która to spinała. Może to
@Sh1eldeR: od malego nigdy ta postac mnie nie interesowala choc wiem ze jest mega popularna. Moze przez kostium ktory wyglada na zapasnika ale jak mowisz, to tylko czlowiek na umiejetnosciach na 100lvl

Zauwazylem iz na poczatku filmu Red Wing zabija gosci z pistoletow i seria rakiet gdzie zazwyczaj robia kuku poprzez ko.

Co do filmu, moze pojawilo sie za duzo postaci przez co wiele z nich ma swoje epizody. Pojawia sie,