Wpis z mikrobloga

A nie może być tak jak na Youtube? Wersja na desktop/duży_ekran, wersja na telefony oraz wersja na urządzenia z interfejsem dotykowym (w tym również telefony). W ten sposób nie potrzeba żadnych aplikacji itp.

Ja np. mam telefon z Androidem i nie korzystam z wbudowanej aplikacji Youtube, wolę interfejs internetowy z którego może korzystać każdy i do tego jest zwyczajnie lepszy.
@up "Masz Iphone'a? Chcesz potestować Wykopową aplikację? Szukamy beta-testerów..."

to może zacytuj nam fragment tej wielokrotnie złożonej wypowiedzi który wskazuje na to że na inne telefony też jest robione bo chyba mam problemy ze zrozumieniem przeczytanego tekstu
Komiczne, że to zamiast dostosowywać oprogramowanie telefonów do obsługi standardowych usług, jest odwrotnie. Ktoś zapomniał, że iphone to nadal bardzo niszowy produkt.
Z mojej perspektywy wyglada to tak, ze wszystkie osoby ktore znam, ktore posiadaja ajfony korzystaja z aplikacji, sciagaja, czesto za nie placa i maja z tego powodu duzo frajdy. A ludzie z symbianem na urzadzeniach zazwyczaj nawet nie wiedza co moga z tym telefonem zrobic, poza "sciagnieciem gpsu i fify". Dlatego uwazam, ze wersja na ajfona to jak najbardziej trafiona decyzja.
Niesamowita jest ta zawiść ludzi do osób którzy mają iPhony, od razu że debile, że gimnazjaliści... a to własnie wy sie tak zachowujecie, uslyszeliscie od kolegów ze ajfon ma małe braki których tak naprawde już nawet nie ma i już jesteście przeciwnie nastawieni do każdego użytkownika Appla ;f hipokryci, dostaliby go do ręki w końcu (bo wątpie by 95% hejterów go miało w ręce) to by oddać nie chcieli ;) może jeszcze
@adam47 - no własnie, iPhone ma MMS i Video Recording więc nie rozumiem tego porównania, Video Chat... uzywales tego kiedykolwiek? Chyba raz zeby sprawdzic czy działa ;) a w nowym ajfonie już powinno to jednak być.

a Memory Card - osobiscie nie potrzebuje, mam wersje 8GB, mam 8 albumów muzycznych, dwa filmy, 30 aplikacji i jeszcze 3GB wolnego na kręcenie filmików ;) wiec bez sensu.
Moc ajfona jest wystarczająca, ostatnio został ogłoszony lepszą konsolą do gier niż PSP - o czymś to świadczy.

O wyświetlacz mi chodziło ze w kazdym dotykowym telefonie jaki mialem okazje mieć w ręce, trzeba bylo wciskać na ekran nawet uzywając troche siły a i tak wszystko cieło i muliło, w ajfonie wystarczy muśnięcie palcem i wszystko płynnie działa... + multitouch.

Warto mieć ajfona w ręce zanim bedziecie wklejać porównania ze nie ma
@skarekrow

a) po wgraniu dodatkowych aplikacji bodajże ciekawe czy będzie trzeba złamać system aby móc do kogoś zadzwonić w v4.0

b) nie był uznany za lepszą platformę tylko to było porównanie ilości sztuk na rynku

c) google > ekran pojemnościowy // dużo telefonów już używa tego typu ekrany na dodatek o większej przekątnej i rozdzielczości

d) płynnie działa to odpal dwie aplikacje na raz (full of win ;])

e) miałem iphone w
@adam47

a) nie rozumiem ;f

b) był uznany, sam John Carmack powiedział że iPhone to lepsza konsola do gier od PSP i Dreamcast oraz ma o wiele większy potencjał nawet od Playstation 2

c) rozumiem, jednak w iPhone wydaje mi sie on płynniejszy,

ten test też mówi sam za siebie http://www.ipod.info.pl/wp-content/uploads/2010/03/Comparison-Post3.jpg - próba narysowania prostej linii na ekranie

d) nie mam problemu z tym, mam starą generacje ze starszym procesorem i pamięcia,
a) szkoda, widać jak większość użytkowników iphona nie znasz się na swoim sprzęcie

b) moim zdaniem nintendo entertainment system i co? zresztą jak wyjdzie psp phone to ludzie zaczną patrzeć na psp z pogardą

c) tak też zauważyłem że w kątach i na bokach ekranu przy używaniu palca iphone radzi sobie ​hu​ϳοwο a chyba nie kupiłeś sobie robota aby za ciebie używał telefonu...

c) stara generacja niezbytnio różni się od nowej lub
@skarekrow ja też na początku dziwnie podchodziłem do tematu iPhone'a aż nie posiedziałem nad nim dłużej w salonie orange. W tamtym momencie zdałem sobie sprawę, że nie chce już nigdy innej komórki :-)
@adam47 panie no-life - widzę że cały dzień tylko siedzisz nad tym tematem i próbujesz wszystkim wmawiać jaki to iPhone jest ble. jaki masz w tym cel? ktoś ci za to płaci?
a) nie zrozumiałem bo nie zrozumiale napisałeś, a znam sie raczej dobrze - nie zrozumialem o co Ci chodzilo aby łamać system by do kogoś zadzwonić... gdy wychodzi nowy firmware a ktoś chce zdjąc simlocka czy zrobic jailbreak to jest to dostępne w ciągu tygodnia. Teraz juz gdy iPhone ma te wszystkie rzeczy które powinien miec na poczatku (kamera, mmsy, raporty itp itp) to juz jailbreak wcale nie jest potrzebny i zadne
jeszcze co do ekranu - no faktycznie, coś strasznego te kąty i boki, myśle ze jest to tak odczuwalne ze nie da sie z tego korzystać bo w porównaniu do tego Androida czy HTC to nie wiem jak Apple moglo stworzyc cos takiego!! sarcasm mode on
@Kal sam Bill a cel mój jest taki aby stworzyć pierw aplikacje na normalne telefony a potem na drugorzędne...

a) bluetootch zagłąb się w temat

c) LOL a różnica ceny 3krotna to się nazywa robić z użytkowników debili

e) ten android miał powyżej 200mhz?
Napisali też na poczatku ze robią tez na reszte telefonów przeciez ;f

a) iPhone ma bluetooth

c) mieli dac w takiej samej cenie telefon z 2x lepszym hardware?

e) nie wiem, ale jeszcze zaden telefon z dotykiem jaki mialem w ręce nie miał tak płynnego ekranu jak ajfon, gdzie nie musiał bym NACISKAĆ wyświetlacza dwa razy aby zareagował
Ah te wasze flejmy. Adam - wpis jest raczej odnośnie iPhone OS'a, a nie samego iPhone'a. Nie rozumiem dlaczego od razu załączasz flejm odnośnie telefonu. Ignorant.
a) pytanie za 100pkt: po co powstały takei programy jak jailbreak // iBlueNova / iBluetooth

c) oczywiście że nie... snapdragon qsd8250 ~90zł 512mb ram do telefonu to jakieś ~60zł

kamera 5mpx ~35zł czyi jakieś ~200zł to troszkę mniej niż różnica w cenach poszczególnych generacji a zauważ że iphone ma 600mhz 256mb ram i 3mpx

e) bo niestety miałeś to nieszczęście że miałeś styczność z telefonami z ekranami oporowymi

@mgalecki w sumie wątek
@adam47 iPhone OS jest również na iPodzie Touch, a jest on w niższej cenie niż iPhone. To tak odnośnie aplikacji Wykopu, gdyż jak widać - nie jest ona jedynie dedykowana telefonowi Apple.

a) Jailbreak to program? Hmm, pierwsze słyszę. A powstały, by wysyłać pliki przez BlueTooth (Sic!). A dlaczego nie ma tego bez JB? Wydaje mi się, że Apple nieco wyprzedziło operatorów i innych producentów, gdyż jestem przekonany, iż za parę lat