Wpis z mikrobloga

Przypominam, że nadal po wylogowaniu się czcionka zmienia mi się na mniejszą a chcę większą. Gdy jestem wylogowany w ogóle nie da się jej zmienić. Mam nadzieję, że zostanie to w końcu naprawione. Jeśli to ważne to korzystam z Chrome'a.
@Suchar666 no tak bo twórców aplikacji najbardziej interesuje ile masz GB w telefonie. Nie ma to jak szpan posiadania najpojemniejszej wersji, co? ;-)
@Pol753: Nie wystarczy, zupełnie co innego przeglądać mwykop w Safari a włączyć w pełni kompatybilną aplikacje specjalnie napisaną pod iPhone'a

- o wiele większa wygoda, to samo tyczy sie takich aplikacji jak Facebook, Imdb, iBlip itp itd
Nabór zostaje zamknięty. Dzięki za wszystkie zgłoszenia! Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas ich liczba na naszym emailu :) Dlatego prosimy o kilka godzin wyrozumiałości, abyśmy mogli przygotować indywidualne wersje aplikacji pod Wasze iPhone'y. Dalsze instrukcje prześlemy emailem.
A tak odchodząc nieco od tematu. Jaki jest sens tworzenia tej aplikacji? Bo na pewno wymagało to nieco zasobów, których nieco zabrakło przy wykańczaniu głównego serwisu chyba. Primo: wydaje mi się czy dobry wykop mobilny mógłby ją spokojnie zastąpić. Secundo: czemu nie Symbian, Android, BlackBerry OS, Maemo (MeeGo) tylko iphone? Tu nie hameryka. Tertio: aż boje się pomyśleć jaki był target tej aplikacji.. biznesmeni w podróży potrzebujący łatwego dost. do wykopu? ;)
Targetem sa osby takie jak ja. 12sto latkowie z gimnazjow ktorym rodzice kupili ajfona na gwiazdke. Zycze wszystkim uzytkownikom platform, o ktorych nikt nigdy nie slyszal, jak najszybszej adaptacji wykopu na ich urzadzenia. Naprawde. Tylko po co tyle placzu i lamentu ?
Ja mam iPoda Touch i jakoś mam 20 lat a to Ci niespodzianka :]

Wiem, że jest HTC i myślę, że HTC może konkurować z iP na razie.

App Store ma 170 tys aplikacji. Android ma 40 tysiecy z czego 10 tys to spam.

Wiadomo, że wykop pojawi się w największym sklepie, nie ma co narzekać na iPhone jaki on be. App Store i Cydia to nieodłączne części tego telefonu co daje
Witam, mam iPhone'a z stałym dostępem do internetu i chętnie zostanę betatesterem. Kiedy działał jeszcze iwykop odwiedziałem go kilka razy dziennie.
witam posiadam iPhone 3g z dostępem do internetu 24/h, proszę o kontakt jeśli beta tester jest jeszcze potrzebny. Bardzo brakuje iWykopu :)
Ja się podczepiam pod prośbę o app na androida. A dla tych, którzy twierdzą, że jest ich mało przypominam, że iphone to jedna seria jednej firmy, a telefonów androidowych będzie coraz więcej.