Wpis z mikrobloga

również sie zgłaszam :) oby tylko aplikacja działała z softem 3.0 ponieważ z różnych względów nie moge zrobic update do wyższej wersji.
  • Odpowiedz
Czemu mWykop już nie istnieje? Nie możecie zrobić prostej wersji tymczasowo?

Prosta czyli wykopy z głównej dzięki którym można przechodzić bezpośrednio na wykopaną stronę bez żadnych śmieciowych ramek.
  • Odpowiedz
Również się zgłaszam (iPhone 3G), wysłałem już maila na podany adres. Czekam na odzew :). Bardzo się cieszę, że taka aplikacja powstanie, bo czytanie Wykopu przez Safari było bardzo nużące.
  • Odpowiedz
olac ajfona! Co sie stalo z główną?? Dołączyłem do wszystkich grup świata i nadal jest padaka! Poza tym raz zmieniłem na dużą czcionkę w prawym górnym rogu potem zmieniłem a i tak za każdym razem jak wchodze mam czcionke jak dla niewidomych. Nie da się bezpośrednio w linka do niektorych wykopow (gazeta.pl i te inne z logiem na wykopie) Przynajmniej interfejs troszeczkę lepiej działa co nie zmienia faktu że jest mniej czytelny
  • Odpowiedz
>iPhona lepszym urządzeniem - hahahahahahahha -_-'


IMHO - najlepszy telefon ;). Ma braki, ale uzupełnia innymi rzeczami.
  • Odpowiedz
Powód, że najpierw powstaje wersja pod iPhone OS jest bardzo prosty, popularność i zasięg. Spójrzmy na facebook. Tam również istnieją aplikacje dla różnych telefonów, z tą różnicą, że użytkowników Androida, którzy pobrali aplikację jest pół miliona, a fanów iPhone i iPod 30 milionów.

Chociaż zgadzam się, że o ile konieczności pisania aplikacji dla każdego urządzenia nie ma, to mobilna wersja strony w (x)html powinna istnieć dla wszystkich pozostałych.

A różnice w aplikacjach
  • Odpowiedz