Wpis z mikrobloga

@adam47 panie no-life - widzę że cały dzień tylko siedzisz nad tym tematem i próbujesz wszystkim wmawiać jaki to iPhone jest ble. jaki masz w tym cel? ktoś ci za to płaci?
a) nie zrozumiałem bo nie zrozumiale napisałeś, a znam sie raczej dobrze - nie zrozumialem o co Ci chodzilo aby łamać system by do kogoś zadzwonić... gdy wychodzi nowy firmware a ktoś chce zdjąc simlocka czy zrobic jailbreak to jest to dostępne w ciągu tygodnia. Teraz juz gdy iPhone ma te wszystkie rzeczy które powinien miec na poczatku (kamera, mmsy, raporty itp itp) to juz jailbreak wcale nie jest potrzebny i zadne
jeszcze co do ekranu - no faktycznie, coś strasznego te kąty i boki, myśle ze jest to tak odczuwalne ze nie da sie z tego korzystać bo w porównaniu do tego Androida czy HTC to nie wiem jak Apple moglo stworzyc cos takiego!! sarcasm mode on
@Kal sam Bill a cel mój jest taki aby stworzyć pierw aplikacje na normalne telefony a potem na drugorzędne...

a) bluetootch zagłąb się w temat

c) LOL a różnica ceny 3krotna to się nazywa robić z użytkowników debili

e) ten android miał powyżej 200mhz?
Napisali też na poczatku ze robią tez na reszte telefonów przeciez ;f

a) iPhone ma bluetooth

c) mieli dac w takiej samej cenie telefon z 2x lepszym hardware?

e) nie wiem, ale jeszcze zaden telefon z dotykiem jaki mialem w ręce nie miał tak płynnego ekranu jak ajfon, gdzie nie musiał bym NACISKAĆ wyświetlacza dwa razy aby zareagował
Ah te wasze flejmy. Adam - wpis jest raczej odnośnie iPhone OS'a, a nie samego iPhone'a. Nie rozumiem dlaczego od razu załączasz flejm odnośnie telefonu. Ignorant.
a) pytanie za 100pkt: po co powstały takei programy jak jailbreak // iBlueNova / iBluetooth

c) oczywiście że nie... snapdragon qsd8250 ~90zł 512mb ram do telefonu to jakieś ~60zł

kamera 5mpx ~35zł czyi jakieś ~200zł to troszkę mniej niż różnica w cenach poszczególnych generacji a zauważ że iphone ma 600mhz 256mb ram i 3mpx

e) bo niestety miałeś to nieszczęście że miałeś styczność z telefonami z ekranami oporowymi

@mgalecki w sumie wątek
@adam47 iPhone OS jest również na iPodzie Touch, a jest on w niższej cenie niż iPhone. To tak odnośnie aplikacji Wykopu, gdyż jak widać - nie jest ona jedynie dedykowana telefonowi Apple.

a) Jailbreak to program? Hmm, pierwsze słyszę. A powstały, by wysyłać pliki przez BlueTooth (Sic!). A dlaczego nie ma tego bez JB? Wydaje mi się, że Apple nieco wyprzedziło operatorów i innych producentów, gdyż jestem przekonany, iż za parę lat
O, widzę, że mi ucięło wypowiedź. Ostatnie zdanie brzmiało: "Wolę mieć świetny telefon+konsola+iPod niż świetny telefon+genialna aplikacja GMaila". Poza tym - na resztę OS-ów też powstaje, więc nie rozumiem o co ta burza. Dobranoc i naprawdę skończmy tego flejma, bo nic i tak z niego nie wyniknie.
Jako tester aplikacji na iPhone chętnie przetestuje aplikacje tego typu, testowałem już kilka aplikacji na różne platformy i chętnie podzielę się opiniami na temat mobilnego Wykop-u...