Wpis z mikrobloga

Dlaczego najpierw zajmujecie się wersją mobilną przeznaczoną tylko na jeden konkretny model telefonu, a nie mwykopem, czyli wersją na WSZYSTKIE inne?

A tak poza tym to dobrze chociaż, że tym razem chcecie swój produkt porządnie dopracować przed wydaniem i organizujecie betatesty.
chętni proszeni są o wysłanie maila na pomoc @ wykop.pl z UDID swojego telefonu (najlepiej sprawdzić

aplikacją UDID Sender)
Nie żebym się czepiał, ale jeżeli wszystkie strony wpadną pomysł stworzenia własnych, odrębnych aplikacji to przeglądanie sieci mobilnie stanie się koszmarem. Wybór pomiędzy tysiącem aplikacji w telefonie a tysiącem ładujących się długo stron? Uhhh...

mWykop wróć :(
czemu pierw robicie aplikacje dla iPhona zamiast dla reszty telefonów mWykop, Biznesowo iPhona ma mniej ludzi w PL więc się mniej opłaca niż mWykop. Nie rozumiem takich strategi Oo
Czemu mWykop już nie istnieje? Nie możecie zrobić prostej wersji tymczasowo?

Prosta czyli wykopy z głównej dzięki którym można przechodzić bezpośrednio na wykopaną stronę bez żadnych śmieciowych ramek.
Również się zgłaszam (iPhone 3G), wysłałem już maila na podany adres. Czekam na odzew :). Bardzo się cieszę, że taka aplikacja powstanie, bo czytanie Wykopu przez Safari było bardzo nużące.
olac ajfona! Co sie stalo z główną?? Dołączyłem do wszystkich grup świata i nadal jest padaka! Poza tym raz zmieniłem na dużą czcionkę w prawym górnym rogu potem zmieniłem a i tak za każdym razem jak wchodze mam czcionke jak dla niewidomych. Nie da się bezpośrednio w linka do niektorych wykopow (gazeta.pl i te inne z logiem na wykopie) Przynajmniej interfejs troszeczkę lepiej działa co nie zmienia faktu że jest mniej czytelny
Powód, że najpierw powstaje wersja pod iPhone OS jest bardzo prosty, popularność i zasięg. Spójrzmy na facebook. Tam również istnieją aplikacje dla różnych telefonów, z tą różnicą, że użytkowników Androida, którzy pobrali aplikację jest pół miliona, a fanów iPhone i iPod 30 milionów.

Chociaż zgadzam się, że o ile konieczności pisania aplikacji dla każdego urządzenia nie ma, to mobilna wersja strony w (x)html powinna istnieć dla wszystkich pozostałych.

A różnice w aplikacjach
Zresztą w Polsce chyba jest niewiele użytkowników Ajfonów w stosunku do WM , Androida , czy Symbiana.

Nie obraźcie się ale jak dla mnie to znowu zabieranie się za ulepszenia od pupy strony. No chyba ,że Wykop chce podbić USA ;-)