Wpis z mikrobloga

PRACA W SOLGAZIE PRZY WYNALAZKACH
Szukamy wsparcia w zespole konstruktorów-wynalazców!

JEŚLI:
- Auto CAD jest twoją mocną stroną
- Kreatywność to twoja główna cecha
- Masz w sobie gen wynalazcy
- Wiesz jak jest po angielsku "Kali kupić krowę, bo Kali smażyć burgery na promienniku podczerwieni w spalaniu katalitycznym"


TO TWOJĄ PRACĄ MOŻE BYĆ:
- Współudział w tworzeniu ciekawych produktów
- Testowanie nowych modeli sprzętu AGD i nie tylko
- Sprawdzanie rozwiązań mechanicznych i elektronicznych

CO OFERUJEMY W ZAMIAN?
- Praca w niewielkim zespole ludzi bardzo kreatywnych
- Realny wpływ na kształt produktu, który co miesiąc trafia do tysięcy klientów na całym świecie
- Zdobycie doświadczenia w jednej z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce
- Praktyczne doświadczenie w różnych dziedzinach i wiedza szerokiego zakresu
- Po okresie próbnym umowa o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Hulajnoga w firmie

____
Czujesz że to coś dla Ciebie?
Wyślij CV! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Daj plusa i pomóż nam wlecieć w gorące :)
#damprace #autocad #konstrukcje #technika #praca #rekrutacja #dziwnypanzestocku
SOLGAZ - PRACA W SOLGAZIE PRZY WYNALAZKACH
Szukamy wsparcia w zespole konstruktorów-...

źródło: comment_ANPlfxpHqRwz9vammeV9GNmoCRs58loh.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Też trochę chaotycznie napisałem (strasznie się śpieszyłem, bo musiałem akurat wyjść), więc jeszcze lekko musze dopowiedzieć:
Projektowanie czy tworzenie ogólnie modelów i projektów w 3D to przyszłość. Nadal nie jest to idealne, w wielu miejscach po prostu upośledzonego, prymitywne, lub ubogie. Mimo wszystko warto poświęcić czas, lub znaleźć specjalistów od tego, którzy umieją obchodzić lub unikać tych problemów. Dokumentacja 3D jest dokumentacją automatycznie wiązaną. Wszystko co tworzy się (jeśli
  • Odpowiedz
@zolwixx: zmywarka to nie wszystko, planujemy wiele więcej :)

- Testowanie nowych modeli sprzętu AGD i nie tylko

Brzmi jak byście chcieli robić konkurencję Muskowi
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: jak konstruktor ogarnia jutuba to nauka zajmie mu kilka dni. Zaskoczyliście tym autocadem ;) myślałem że w takich firmach inventor czy solidworks to taki minimum ;)

Jak proponujecie dobre pieniądze, to nawet jestem skłonny z zzagranico wrócić i ogarnąć tematy :D
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Jak jest dobry w geometrii wykreślnej i zna się na komputerach (łatwo obsługuje je) - 3 miesiące intensywnej nauki. Mnie nauka programu 3D w tej chwili tak żeby móc w nim zrobić większość rzeczy zajmuje 3-4 dni. Bo większość programów 3D działa podobnie (Solid Edge trochę inaczej, w szczególności ST7 i nowsze). Ale nauka np. Catii to około pół roku minimum, a w praktyce koło roku.
Ale nie każdy
  • Odpowiedz