Wpis z mikrobloga

  • 114
Mirki, jak uprzykrzyć życie współlokatorce, która nagminnie od 4 osób podbiera? Znikają nam kosmetki spod prysznica, artykuły spożywcze przede wszystkim przyprawy, masło, ketchup, olej. Nigdy nie złapałysmy jej na gorącym uczynku, ale wystawiłysmy olej, który żadna z nas nie używała specjalnie, tak się umowiłyśmy, i co? Też ubyło... było kilka rozmów, bez wskazywania palcami, dziewczyna miała slabe argumenty i straszne sceny robila w trakcie rozmów, że jest jej niedobrze i wychodzila z pokoju i tak za kazdym razem. Straszna histeryczka i mitomanka. Największym szczegółem jest to, że to corka właściciela, zakompleksiona locha, która wszystko pezekazuje ojcu w zmienionej wersji. Co robić Miirki ?
#studbaza #stancja #wspollokatorzy #lokatorzy
  • 92
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Serdel: wlasciciel jest do nas negatywnie nastawiony przez jej mitomanię. Ostatnio nam się zapchał filtr od pralki i ja z moją wspołlokatorką przez godzinę taplałysmy sie w tym gównie. Po czym oznajmiłam, że co tydzien lub
dwa trzeba go czyscic. Ona zrobila gownoburzę, a po niej uslyszałysmy, że dzwoni do tatusia i nawala na mnie jaka ja jestem zla, że ja ją zmuszam do CODZIENNEGO czyszczenia filtra i hurr durr.
  • Odpowiedz
@andreaa: No to może się zgadajcie i wynajmijcie coś razem? Ja tak zrobiłem w czasie studiowania, mieliśmy podobną sytuacje. Jak się zapyta dlaczego to odpowiedzcie zgodnie z prawdą, może wtedy coś mu zaświta :)
  • Odpowiedz
@andreaa: to, ze oleju ubywa to normalne. przy wspolczesnych silnikach do 1l na 1000 km, ale wiem jak to moze #!$%@?. zero wyciekow, zero dymu z rury, a bagnet suchy co 1000-2000 km.
  • Odpowiedz
@andreaa: Olej te wszystkie rady w stylu sikania do szamponu bo widzę że tutaj ekipa nie skończyła jeszcze gimnazjum. Krótka piłka, bezpośrednia rozmowa i jeżeli się nic nie zmieni to wyprowadzka. Skoro to córka właściciela to co by ona nie zrobiła, to wy jesteście te złe.
Daj sobie spokój z jakimiś zemstami, szkoda nerwów.
  • Odpowiedz
Miałem podobne problemy w akademiku, obcokrajowiec pobierał mi i współlokatorów wodę, olej, itd. Przygotowaliśmy pułapkę w postaci wody z dużą ilością soli, debil dwukrotnie się na to nabrał ale ostatecznie problemy się skończyły ;)
  • Odpowiedz
@andreaa: Byle nic co mogłoby jej zaszkodzić, cwaniara miałaby wtedy prawo z tym iść do sądu.
Ale jakieś mega ostre papryczki mogłabyś do ketchupu dorzucić:)
  • Odpowiedz
@andreaa: zmień mieszkanie. Zgadajcie się wszyscy, którym to przeszkadza i znajdźcie sobie inne mieszkanie. Nie ma sensu żyć z kimś toksycznym, a robienie jemu na złość przyniesie nowe problemy. Im mniejsza liczba lokatorów tym lepiej.
  • Odpowiedz
@andreaa: nie lepiej zmienić mieszkanie? Jak to córka właściciela, to i tak najwyżej zyskacie tyle że was #!$%@?, może nawet bez zwrotu kaucji, bo uprzykrzacie jej życie. Uciekajcie stamtąd a potem nasrajcie na nią w ogłoszeniach w necie.
  • Odpowiedz