Wpis z mikrobloga

  • 114
Mirki, jak uprzykrzyć życie współlokatorce, która nagminnie od 4 osób podbiera? Znikają nam kosmetki spod prysznica, artykuły spożywcze przede wszystkim przyprawy, masło, ketchup, olej. Nigdy nie złapałysmy jej na gorącym uczynku, ale wystawiłysmy olej, który żadna z nas nie używała specjalnie, tak się umowiłyśmy, i co? Też ubyło... było kilka rozmów, bez wskazywania palcami, dziewczyna miała slabe argumenty i straszne sceny robila w trakcie rozmów, że jest jej niedobrze i wychodzila z pokoju i tak za kazdym razem. Straszna histeryczka i mitomanka. Największym szczegółem jest to, że to corka właściciela, zakompleksiona locha, która wszystko pezekazuje ojcu w zmienionej wersji. Co robić Miirki ?
#studbaza #stancja #wspollokatorzy #lokatorzy
  • 92
  • Odpowiedz
Nigdy nie złapałysmy jej na gorącym uczynku, ale wystawiłysmy olej, który żadna z nas nie używała specjalnie, tak się umowiłyśmy, i co?


@andreaa: Zajebisty test, wystarczy że jedna z was trochę użyła i dzięki temu mogła zrzucić winę na tą niewiedzącą :|
  • Odpowiedz
@losux2012: ja jak mieszkałem w anglii z dwoma ciapakami to naszczałem do oleju, ale nie polecam bo mieszałem go co trochę, nie pomyślałem że szczyny oddzielą się od oleju. no ale ja to ja

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@andreaa: miałem taką samą sytuację, dodaliśmy ze współlokatorami do końcówki keczupu mega ostrego sosu. Bardzo szybko się koleżka podbierający ujawnił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@andreaa: Laska ma jasne włosy? Jesli tak to dolej do szamponu gencjany. To fioletowe coś, barwnik dosyć mocny, nic sie jej nie stanie a włosy jej zabarwi na 2-3 mycia. Dolej i do szamponu, i do żelu pod prysznic. A najlepiej do czegos do twarzy, ale fajnie by bylo jakby ten produkt tez byl we fioletowej butelce (np jest taki fioletowy żel pod prysznic z Oryginal Source, na bank by nie
  • Odpowiedz
@andreaa: kamerka, nagrajcie ją jak podbiera i najlepiej prosto do właściciela, że albo niech sobie córcię zabiera albo niech jej wytłumaczy, że to nie ładnie po cudze łapska pchać bez pytania.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bykubyk: myślę, że żadna go z nas nie uzyła, bo to nie był tylko olej, dobrze o tym nasza czwórka wiedziała i nie chciała ryzykować na pewno :)
  • Odpowiedz
@andreaa: To rozjaśniacz rozrobiony w pudełku po masce do włosów. Kup jakąś maskę do włosów, wyjmij całość, zapełnij rozjasniaczem w 3/4 opakowanie i postaw w łazience. Powiedz reszcie, że to jest rozjaśniacz, a przy tej podbierającej lasce niby przypadkiem przez telefon rozmawiaj z np mama (lub udawaj) i mow ze kupilas sobie super maskę do włosów, ze wystarczy 15 min ją trzymać i są super efekty.
  • Odpowiedz
ja jak mieszkałem w anglii z dwoma ciapakami to naszczałem do oleju, ale nie polecam bo mieszałem go co trochę, nie pomyślałem że szczyny oddzielą się od oleju. no ale ja to ja


@bemo: O gurwa, jeśli kiedyś będę miał gówniaka i będzie narzekał, że nie chce się uczyć, bo wiedza ze szkoły mu się do niczego nie przyda, to opowiem mu tę legendę xD
  • Odpowiedz