Wpis z mikrobloga

@M4ks: 1080 ti to jeszcze nawet nie zapowiedziano. Co do 1080 trudno powiedzieć zapowiada się całkiem duży wzrost nowy proces wiec niby jest to uzasadnione. No ale nie wiadomo jak to w grach chodzi. Na razie tylko dooma pokazali to od 120 do 200 fps było. Tyle że na vulkanie a nie na dx wiec tez to nie daje pełnego obrazu. Trudno tak zgadywać.
a po co sprzedawać kartę która jest overkillem?


@AmonGoeth: ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapomnialem ze wypokow pcmajsterrejs to poziom HD5000 w laptopie..
Cokolwiek wyzej poza FHD czyli rozdzielczosc sredniego segmentu komorek oznacza brak plynnych FPSow nawet w starszych produkcjach, wiec...
@M4ks: e tam #!$%@?, gram na WQHD na co dzien na moim Dellu 2715H i mam na moim 780ti w wiekszosci przypadkach zachowaną płynność, a twoja karta jest overkillem w stosunku do mojej. no chyba ze grasz 21:9 w UHD 3xxx rozdzielczość.
@M4ks: nie wiem czy jesteś idiotą czy najzwyczajniej trollujesz, ale w żadnym z w wpisów nie zasugerowałem byś kupował 780ti (co byłoby idiotyczne z perspektywy tego co masz, no ale twoje rozumowanie jest dość patologiczne) ani to żebyś kupował cokolwiek innego, napisałem że w 90% przypadków twoja karta obecnie reprezentuje performance overkill i zastanowil sie nad sensownością sprzedaży 980ti. eot.