Wpis z mikrobloga

@Jabud: Przód jeszcze w miarę wygląda, jednak tył zalatuje bardzo starością. Jednak mimo wszystko na tle motocykli z tamtych lat jest na czym zawiesić oko :)

Niestety 3 lata temu była gleba, dlatego zadupki nie mają tych charakterystycznych jak na tamte lata naklejek w jaskrawych kolorach.

Za tydzień będę montuję na niej czarną rejestrację z lat 90' więc będzie prawdziwy oldschool :)
@Jabud: Tak wiem, nawet się nad tym zastawiałem po glebie i byłem całkiem bliski tego zeby zmienic tył. Jednak jakims cudem wyrywałem w rozsądnej cenie zadupki, lampę i stelaż i finalnie postanowiłem, ze jednak bedzie klasyczna.
@HorribileDictu: Ehe, dokładnie pomiędzy Plewiskami, a Gołuskami na drodze równoległej do S11. Stacja energetyczna zdradziła wszystko :) W okolicy są dwa takie pole kwiatków, drugie większe, jednak jakieś takie jeszcze małe kolorowe były :)

Jest jakieś miejsce w stolicy wielkopolski i powiecie, które ma przed Tobą tajemnice? Jak będę potrzebował przewodnika w celu poznania ciekawych miejsc pod nosem, to się zgłoszę :)