Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@grzesiek23Gda: Stary nawet nie wiesz jak mnie uszczęśliwiłeś! Ostatnio cały czas myślałem o tej aktorce i o tym jak się nazywa. Obejrzałem kiedyś na TVP Kultura film "drogi', którego dłuuugo szukałem po różnych dziwnych słowach kluczowych. Niestety nie udało mi się go znaleźć ... aż do dzisiaj dzięki Twojemu wpisowi. Chodziło o rewelacyjny film "Fix" i występującą w nim Olivie :) Dzięki wielkie!

P.S. Podobny styl urody #oczyboners to też np
g.....n - @grzesiek23Gda: Stary nawet nie wiesz jak mnie uszczęśliwiłeś! Ostatnio cał...

źródło: comment_jzOefIYIwiez07BgQcKOP1aoM4u21UJk.gif

Pobierz
@AgniechaWykopuje: Jak to zupełnie inne rysy? :) Obie mają delikatne rysy, duże piękne oczy, ładnie wystające kości policzkowe, ten sam delikatny uśmiech, identyczne noski .... Podobieństwo widać od razu z męskiego punktu widzenia :) Spytaj każdego faceta i powie ci, że istnieje 5 może 6 kategorii urody kobiecych twarzy :) Wszystkie da się ładnie pogrupować. Dla mnie obie te Panie lądują w tej samej grupie :)
Chodziło o rewelacyjny film "Fix"


@grabsoon:

Film jest faktycznie ciekawy i w sumie zauważyłem, że Olivia dość często występuje w takich nietypowych produkcjach, które nie są dla każdego, nie mają zbyt wysokich ocen i nie biją rekordów sprzedanych biletów.

Co prawda ja jestem wielbicielem Olivii tylko ze względu na Trona, ale np. "Kumple od kufla" (gif poniżej) też mnie urzekło na swój własny dziwaczny sposób. Film bez scenariusza, improwizowany (Mumblecore) przez
k.....2 - > Chodziło o rewelacyjny film "Fix"

@grabsoon: 

Film jest faktycznie ...

źródło: comment_f27WaoBue7w6aGPU9Vo3vFeFdjygkYwt.jpg

Pobierz
@grabsoon: Może Twoje męskie oko jednak nie skupia się tak bardzo na szczegółach :) Są podobnym typem jedynie kolorystycznym (skóra-włosy-oczy). Olivia ma prostokątną twarz z ciężką żuchwą tj. kwadratowym kątem żuchwy, przez co jej twarz jest szeroka, ciężka, duża. Takie rysy ma również Sasha Grey. Natomiast Emily ma bardziej owalną twarz, delikatniejszy kąt żuchwy (bardziej zaokrąglony), trochę dłuższy podbródek- jej twarz wygląda regularnie, delikatnie, kobieco. Śliczności :3 Nosek chyba faktycznie obydwie
jej twarz wygląda regularnie, delikatnie, kobieco.


@AgniechaWykopuje:

Lub inaczej pisząc: nadmiernie wygładzona, z mało wyrazistą mimiką, która nie potrafi przyciągnąć uśmiechem czy spojrzeniem, bo nie jest dość wyrazisty. No ale ja jestem po prostu zboczony na punkcie szczegółów i szczególików. Coś z dużą liczbą szczegółów to dla mnie == coś ładnego.


Ja pisałam o żuchwie.


Nic w naturze nie jest przypadkiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lub inaczej pisząc: nadmiernie wygładzona, z mało wyrazistą mimiką, która nie potrafi przyciągnąć uśmiechem czy spojrzeniem, bo nie jest dość wyrazisty.


@kwahoo2: To co mnie w jej twarzy zachwyca Ty opisałeś negatywnie, jako wadę :D Tak to jest z tymi rozmowami o estetycznych odczuciach :) aczkolwiek uśmiech, mimika czy spojrzenie to kolejne, inne sprawy. Zdaje się, że jestem zwolenniczką zupełnie odmiennego typu urody.

No ale ja jestem po prostu zboczony na
@grabsoon: polecam filmweb jak nie możesz znalesc aktorki czy potrzebujesz cos wyszukac po skojarzeniach. Wiele razy cala obsade wyszukalem po tytule lub tytul po aktorze ktory gral w filmie