Wpis z mikrobloga

  • 1403
Moje Mirki kochane. Siedzę sam i pije bro w restauracji. Mam depresję od kilku lat. Dajcie plusa żebym wiedział że należę do jakiejś grupy i nie jestem sam . Wasze zdrowie za to.
  • 62
  • Odpowiedz
@Zarov: #!$%@? mnie strzela jak czytam na wykopie, że ktoś nie może pojąć, że ktoś inny ma depresję. Nie miałeś z tym gunwem do czynienia? Fajnie, obyś nigdy nie miał. Tylko zamknij paszczę, bo nie zrozumiesz dopóki nie dotknie Ciebie/kogoś Ci bliskiego. Więcej zrozumienia, mniej #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
polecam zabierać pijanych znajomych. nic nie mówią, ale przynajmniej nie siedzisz sam. sam właśnie korzystam z takiej możliwości i nie jest tak źle jak zawsze
  • Odpowiedz
@kidi1: ja wyleczylem w zalążku sportem. Później przysZły studia i jakos to poszlo w przod. Choć czasem mnie łapie dołek to potrafię już sobie z tym poradzić.
  • Odpowiedz
Mam depresję od kilku lat

pije bro


@kidi1: Bardzo złe połączenie. Piwo i wino są "smutkogenne". Staraj się unikać alkoholu.
Polecam niezobowiązującą wizytę u psychologa. Jeśli masz na to energię i ochotę, spróbuj zawiązać "z głupoty" jakąś nietypową, szaloną znajomość z kobietą.
  • Odpowiedz