Wpis z mikrobloga

Miraski, Mirabelunie mam #pytanie a nawet #pytaniedoeksperta :-)

Poszukuję jakiegoś dobrego (może być płatny) programu do zarządzania zespołem/godzinami/rozliczeniami:
* przydzielanie zadań pracownikom i podgląd co kto robi dla danego klienta (jednocześnie pracownicy widzą tylko swoje zadania, a nie wszystkie realizowane dla danego klienta)
* monitorowanie postępów - ile zakładano na wykonanie zadania, ile pracownik wykonywał zadanie (wystarczy jak wpisze liczbę godzin, nie potrzeba timerów), kiedy zaczął, kiedy skończył,
* możliwość generowania "raportów" (filtry w programie lub export do excela) do rozliczania zadań, tak bym mógł podejrzeć:
-- kto ile godzin wypracował,
-- dla którego klienta ile godziny poszło,
-- które zadanie ile godzin zjadło,
-- podgląd ogólnie całego miesiąca,
-- podgląd który klient ile mnie kosztował (w sensie wypłat) a ile mi płacił za konkretne zlecenie
Ewentualnie raport zbiorczy za cały miesiąc, który mogę sobie dowolnie filtrować tak by mi podliczał ile godzin i ile kasy np per klient, per pracownik, per zadanie, per projekt itd.
* wsparcie fakturowania - możliwość ustawienia wartości do faktur, terminów płatności, alertów że termin minął a nie odznaczyłem, że kasa wpłynęła itp.
* ograniczony dostęp - każdy pracownik widzi tylko swoje zadania, swoje godziny, ogólnie swoją grządkę i tą cześć może edytować, natomiast manager/prezes zajrzeć może wszędzie i ma pełny przegląd sytuacji;-)
* można go posadzić na własnym serwerze - z racji wrażliwych danych chrurka odpada.

W związku z tym, czy znacie jakieś rozwiązanie, które by takie funkcje posiadało? Może sami z czegoś podobnego korzystacie do zarządzania #firma ? Będę wdzięczny za #pomoc i #porady

standardowo powołam się na znawców z #kiciochpyta #zarzadzanie #praca
  • 4
  • Odpowiedz
@ppawel: Jira raczej odpada bo tu nie tylko o programowanie chodzi ale o różnego rodzaju zadania. Zobaczę sobie Toggl :-) choć wygląda na to, że pracuje on tylko w chmurze niestety...
  • Odpowiedz