Wpis z mikrobloga

Mirki, jest ktoś z Elbląga?
Wszystko tam u was wporzo? Albo ktoś zna ludzi z Elbląga? Uważacie, że wszystko z nimi ok?

#!$%@?, poznałem w swoim życiu 5 (słownie pięć) osób z tego prawdopodobnie pięknego miasta (nie wiem, bo nie mialem okazji być). Cały komplet jest #!$%@?. Jeden koleś jest mega #!$%@?. Mógłbyś z nim robić cokolwiek. Obrócisz się na sekundę, a ten JEBS! I już go nie ma. I robisz sam. No #!$%@?! Kolejny #!$%@?, mega wykształcony, pracuje ze starą w ultra top hotelu za granicą za grube cebuliony. Wpadli na pomysł, że będą dziecku mleczaki wyrywać kombinerkami, żeby stałe zęby miały łatwiej. #!$%@?. Kolejny. Robi za granicą za dobre pieniądze, #!$%@? overtimy na potęgę. Jest jednym z lepszych. Wywalają go z roboty po tym jak został złapany na tym, że kradł papier toaletowy.
Ja-pier-do-le!
Mam nadzieję, że mam w życiu pecha i po prostu los mnie pchnął tak, że spotkałem ten uber ciekawy zestaw.
Ps. Piątą osoba, to żona tego #!$%@?. Jakby kto pytał.
#elblag kijowa reprezentacja...
#wyznaniezdupy
#ciekawostkizdupyrowniez
#rozkminy #rozkminyzdupy
  • 5
  • Odpowiedz
@ryrzzjapkami: parę lat temu byłem na koloniach i akurat w tym samym czasie ziomki z okolic Elbląga się wyprowadzali. Taki SYF po sobie zostawili, że aż szkoda gadać. Pod łóżkiem pudełko a w pudełku jakieś 20 buteleczek po liquidach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Torebka orbit a w środku pety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz