Wpis z mikrobloga

Jako że zbliża się Krew i Wino a nie przeszedłem jeszcze dodatku Serce z Kamienia to planuje zrobić sobie ponowne przejście gry od nowa wraz dodatkami! (podstawka zaliczona rok temu). Zastanawiam się tylko czy grać od nowa na tym trybie New Game + i kontynuować stary save z końca gry czy też zacząć sobie całkiem od nowa na najwyższym poziomie trudności, albo też połączyć NG+ z najwyższym poziomem. Czy ktoś grał w NG+ i może opowiedzieć coś o tym trybie, warto?

#wiedzmin #wiedzmin3 #gry
  • 9
  • Odpowiedz
@SerRageALot: Na NG+ jest znacznie prościej niż na zwykłym, bo od początku masz zapełnione wszystkie sloty umiejętności i mutagenów. Jest nudno przez to, bo każdy kolejny poziom to tylko podniesienie głównych statystyk i odblokowanie ekwipunku dla wyższego poziomu, a resztę masz wymaksowaną.
  • Odpowiedz
@spardo: Coś więcej? Gdzieś widziałem opinie że sama gra NG+ nie jest zbalansowana czy coś. Wieśka przechodziłem na 3 z 4 poziomów trudności więc tak czy owak teraz bym chciał na tym najwyższym. Pytanie czy jest sens odpalać z tym NG+
  • Odpowiedz
@SerRageALot: Tak, ja NG+ przerwałem jeszcze w Velen, bo było za łatwo nawet na drodze ku zagładzie. Może później z jakiegoś powodu robi się trudniej, to już ktoś inny by musiał napisać czy tak i dlaczego.
  • Odpowiedz