Wpis z mikrobloga

@beaverr: niby mozna, ale wiekszosc ludzi poczatkowo w ogole nie widzi sensu w kupowaniu boxow, a co dopiero dokupowaniu osprzetu. aio to praktycznie wygodniejsza wersja starych egonow, tym lepsza ze faktycznie nie cieknie. dla chcacego rzucic/ograniczyc fajki bardzo fajna opcja. nawet zakladajac, ze pozyje ~6 miesiecy, to ~160pln rocznie (2 x aio) + koszt grzalek (2 miesiecznie? jakies 200pln) jest niewiekim wydatkiem, dodatkowo nie trzeba wywalac 250pln na blat jednorazowo. tez
@david_luiz: Jeśli nie interesują Cię jakieś olbrzymie chmury to aio będzie idealnym wyborem.Bawiłem się nim trochę i jest to wg mnie idealny sprzęt do rozpoczęcia przygody z e-papierosami.Jedyne co może w nim trochę zaboleć to pojemność baterii(czasami przyda się doładowanie w ciągu dnia lub jakiś powerbank na np imprezie)
@vgf_: też polecam aio, ale jeśli ktoś chce to można tanio wyrwać boxa
btw. trzem znajomym poleciłem do kupienia na start aio + baza z aromatem i im się po 2tygodniach zakup zwrócił. zresztą sam przez 2dni miałem okazję popalać aio i jest to bardzo spoko sprzęt, aż musiałem się powstrzymywać przed kupnem jednego dla siebie :) (tylko z czasem może przeciekać przez szybkę od dołu).