Wpis z mikrobloga

Kurdeee!!! Gułpie Allegro. #oswiadczenie

Nie możesz dodać przedmiotów do koszyka, limit w koszyku wynosi 20 przedmiotów.

( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakim cudem oni wciąż jeszcze funkcjonują? Jakim cudem nie wyrosła jeszcze dla nich dobra konkurencja?
Od 10 lat nie mogę się doprosić o funkcję sortowania według daty zakupu na liście "zakupionych przedmiotów" (przez co produkty są posortowane kompletnie nieprzydatnie - jak masz kilkadziesiąt pozycji w "ostatnio zakupionych" - nie dość tego - czasami takich samych produktów [np. doładowań] - to robi to znaczenie), system komentarzy to chłam, a teraz jeszcze ten kretyński limit 20 rzeczy w koszyku! Kurde no! Są beznadziejni! Beznadziejni.
Przecież ja w Kiosku Ruchu nieraz wkładam wincyj do koszyka. 20 przedmiotów maks - porąbało ich! ( ͡ ͜ʖ ͡)

#narzekam #allegro #januszebiznesu
  • 9
@ale_fuks: Mnie właśnie przed chwilą też wkurzyli. Kliknąłem aby cofnięto moją licytację i usunięto oferty kupujących.
Wszystko by było dobrze, ale Allegro cofnęło wszystkie oferty oprócz jednej - 1zł
I teraz gość zdziwiony do mnie pisze, że wylicytował za złotówkę... telefon za kilkaset cebulionów.
@ale_fuks: Napisałem już do Alledrogo, a kupującemu powiedziałem, że wystąpił jakiś błąd. Chyba to jakiś normalny gość, powiedział, że jak się wszystko wyjaśni, to jest zainteresowany kupnem.
Dobrze, że nie trafiło na jakiegoś dzieciaka, który by groził negatywem...
@ale_fuks: Z przykrością stwierdzam, że nikt nie wie skąd się wziął limit 20 rzeczy. Natomiast jak zagadasz do mnie w przyszłym tygodniu to postaram się "zmolestować" kogo się da i się dowiedzieć (mam długi długi weekend). Sam nie mogę zaczaić "dlaczego" bo w mej głowie jest to równie bez sensu.

ps
Podobno na iOS działa z 21 przedmiotami ((oo))
Natomiast jak zagadasz do mnie w przyszłym tygodniu to postaram się "zmolestować" kogo się da i się dowiedzieć

@sloik84: Ma się rozumieć, że masz dojścia zbliżone do oprawcy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podobno na iOS działa z 21 przedmiotami ((oo))

@sloik84: OK. Kupię iPhone'a. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@ale_fuks: pracuje dla oprawcy ;)


@sloik84: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli tak stawiasz sprawę to zaczepię Cię w przyszłym tygodniu. Sam chętnie się dowiem :)
A z sortowaniem produktów na liście "Kupionych" po dacie zakupu, a nie po dacie zakończenia aukcji (która nie ma kompletnie związku z datą zakupu w 90% przypadków) - wiesz może, dlaczego 10 lat opracowują tę funkcję? ( ͡º ͜ʖ
@ale_fuks: Kurde. Nie zauważyli nic złego w tym, że po naciśnięciu przycisku "odwołaj wszystkie oferty i zakończ licytację" nie cofnięto wszystkich ofert i jeszcze dali mi upomnienie xD
"proszę najlepiej skontaktować się Kupującym i wyjaśnić tą sytuację."
Ja #!$%@?.
@ale_fuks: Jest kilka spraw "backendy", "frontendy" i "mobajl" ;) Ja opędzam tą ostatnią część natomiast mogę powiedzieć, że zanim cokolwiek się zmieni na serwisie to UX-y robią badania. Jeżeli chodzi o biznesową część "sortowania" to nie mam pojęcia ;)

W sumie jak chcesz pogadać to napisz mi prywatną wiadomość powinno być szybciej ;)