Wpis z mikrobloga

Dzisiaj umyłem #rower i buty, przy okazji zrobiłem zdjęcie aby pokazać wam jak mi uszkodzili oponę w serwisie:

http://i.imgur.com/MX74UuK.jpg Co za dziady!

Przyszło dzisiaj moje działo plazmowe, czyli lampka MacTronic WallE, ale masakra! To po prostu wypala oczy! :D

Przy okazji odkurzyłem stary komunijny rower brata. Ma już kilkanaście lat a przez ostatnie 5 albo i więcej leży tylko, i tak pomyślałem czy by go nie przywrócić do życia. Minus jest taki że suport jest tak wyrobiony aż cała korba lata, i to dosyć mocno, jest to jakiś starszy suport nie tak samo odkręcany jak te nowsze na kwadrat tylko trzeba by go młotkiem i śrubokrętem rozkręcać z tego co mi się zdaje.

Przerzutki wydają się być w miarę sprawne, hamulec z tyłu jest urwany ale to jest do zrobienia. Największy problem tego roweru to małe kółka 24 cale tak na moje oko i są lekko scentrowane (może wreszcie nauczę się centrować koła :) Jak by go przywrócić do życia w zasadzie zerowym kosztem, to można by nim pochasać sobie po lesie ;)

#serwisrowerowy #oswiadczenie #przemysleniakamila
Pobierz ElCidX - Dzisiaj umyłem #rower i buty, przy okazji zrobiłem zdjęcie aby pokazać wam j...
źródło: comment_ZleUpI46HcaXu8T4nq6Ce43zIRiJzWmx.jpg
  • 7
@ElCidX: sposób odkręcania suportu nie ma znaczenia, ważna jest ośka. Na pewno nie jest na kliny. jak zdejmiesz korbę, to do odkręcenia suportu śrubokręt+ młotek lub ten kawałek pokazanego klucza