Wpis z mikrobloga

Mireczki, ma ktoś namiar na speca lub jest specem od Audi (elektryka/mmi)? ASO pewnie swoim sposobem chciałoby mnie zczyścić z cebulionów i naciągnąć na niewiadomo co. Mam pewien problem, który przerasta wszystkich "znawców" na popularnych forach :( #audi #naprawa #elektronika
  • 8
  • Odpowiedz
@Eightbit: mega mnie wkurza takie podejście. "Ej mam pewien problem ale nie powiem jaki, pomóżcie". Skoro już opisałeś gdzieś ten problem na forum to przeklej to tutaj i wtedy oczekuj odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Mithrindil: zacznij od sprawdzenia bezpieczników miernikiem, a nie "wydają się być ok". Wszystkie sprawdź!
Zrób wymuszony reboot, potem os razu wejdź w czerwone ukryte menu i sprawdź czy pojawi sie na liście urządzeń telefon.
Jezeli avant to sprawdź czy w bagażniku nie ma przecieku na elektronikę z pękniętego wezyka spryskiwacza tylnej szyby.
  • Odpowiedz
@mattcabb: Avant, avant, wężyk na bank gdzieś pęknięty, bo tylni sprysk nie działa. Tylnia elektronika wydaje się być ok, sucho wszędzie. Jak robiłem mmi update to niestety telefonu teraz nie widziało (metoda na "windows", w poprzednim update było widać i updatowało telefon).
  • Odpowiedz
@Tomeckii: Słuchawka Motoroli z podłokietnika sparowana po bt, nic innego nie dawało się sparować. Po pierwszym flashu działał, nie raz przezeń rozmawiałem, a potem z dnia na dzień - puf - nie wykrywa. Sprawdziłem dziś elektronikę w bagażniku, wszędzie suchutko.
  • Odpowiedz