Wpis z mikrobloga

nie wiem, co się stało, ale jak do tej pory nie dało się go ruszyć, bo uciekał, tak od dwóch dni łazi mi już po kołdrze rano i nawet zaczął włazić na człowieka. czasami jak siedzi na klatce, a ja jestem niedaleko, to sobie sfruwa na moją głowę, jako jego nowe ulubione miejsce do siedzenia. dzisiejszy dzień spędził głównie na moim ramieniu, przez co czułam się jak prawdziwy pirat, kiedy siekałam kapustę na obiad. udało mi się nawet utopić go w talerzu wody, choć do tej pory nie było szans nakłonić go na kąpiel.

kurde, tyle progresu w ciągu dwóch dni, nie wiem, jak to się stało.


P.S. oto pracowity Zeus ogarniający przepis (później nawet kuchenkę #pdk)

P.S. 2. kapusta była dobra.
#zeuswladcaprzestworzy #smiesznypiesek #zwierzaczki #papugi
Theia - nie wiem, co się stało, ale jak do tej pory nie dało się go ruszyć, bo ucieka...

źródło: comment_N8TitP46fPFgn9CqrD1CDq7ZMvjyEXQw.jpg

Pobierz
  • 17
@Theia: Śmieszny ptaszek. Głośno drze ryja? :)

tez mam papugę :) Aleksandrette. Kupiłem jako dzikusa, wcześniej nie miał do czynienia z człowiekiem i po 4 latach nie daje sie dotknąć ()
Je z ręki, siedzi na głowie, lata za mną wszędzie ale dotknąć nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pr0cent: a no to dotknąć to i Zeus się nie daje za bardzo ;/ chcę go pomiziać po czubku, bo podobno nimfy to lubią, ale wtedy gryzie i skrzeczy że zły. można mu podstawić rękę, żeby usiadł, można karmić, ale też z dotykaniem nie przejdzie.

Edit: no drze ryja jak nie wiem, najbardziej koło 9, jeśli jeszcze nie wstałam xD
dzisiejszy dzień spędził głównie na moim ramieniu, przez co czułam się jak prawdziwy pirat, kiedy siekałam kapustę na obiad.


@Theia: już myślałem, że będziesz robić gołąbki ( z papugi XD )