Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie Miraski sprawa jest na prawdę poważna, otóż zostałem poproszony o zorganizowanie wieczoru kawalerskiego dla mojego ziomeczka który #narkotykizawszespoko. Wiem, że na pewno striptizerka by mu się spodobała na takim wieczorze i by miał ubaw i tutaj rodzi się pytanie znacie może jakąś agencję, gdzie można wynająć sobie taką panią na 2h? woj. lubuskie. Szperam po necie i szperam i jakoś po chuuu mi to idzie nic nie znalazłem albo jakieś raszple albo kajdaniary... koniecznie muszę to jak najszybciej ogarnąć, ponieważ za miesiąc ma być ta impreza a nie chciałbym go rozczarować. Druga sprawa macie jakieś ciekawe pomysły co można by było za atrakcje zapewnić jeszcze na takiej imprezie, oczywiście po za #marihunaen i #cpajzwykopem? zbieram na razie pomysły i będę kminił co dalej robić. Na pewno będzie wynajmowany domek nad jeziorem, to już jest pewne. Wszystkie pomysły i oferty na pewno zostaną wzięte pod uwagę. Proszę o pomoc, gdyż pierwszy raz będę coś takiego organizował, a ziomeczek jest dobry wariat i zależy mi, żeby mu się podobało.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 39
@tahini: znasz takie powiedzenie "klucz który otwiera zamki lepszy od zamka który można otworzyć wieloma kluczami"? :)
Poza tym facet traktuje zbliżenie jako zwykłą rozrywykę, a w przypadku kobiety zbliżenie jest w pewnym sensie oddaniem się facetowi.
@tahini: Dokładnie. Seks z natury służy do rozmnażania i przedłużania gatunku. Facet zdobywa pożywienie i z NATURY może zapładniać wiele partnerek bo później jest w stanie wyżywić te partnerki i ich dzieci. Kobieta jest w takiej pozycji że jak zostanie zapłodniona to staje się bezbronna. Dlatego powinna jak najlepiej selekcjonować samców aby kopulował z nią tylko najlepszy samiec który jest w stanie zapewnić wyżywienie. Jeżeli kobieta tego nie spełni to nie
@damianooo5: Szkoda tylko, że tak wielu POTĘŻNYCH SAMCÓW nie jest w stanie konkurować z biednymi małymi słabymi kobietkami - choćby na rynku pracy. Albo pomyliły Ci się epoki, albo posługujesz się sloganikami.
@Username: Gdybym miał prawdziwą władzę to zamiast ci zdradzać jak ją zdobyć promowałbym wśród swoich sługusów rozwiązłość seksualną aby moi sługusy rozmnażali się z byle kim i tworzyli rzeszę jeszcze bardziej głupich i posłusznych sługusów.