Wpis z mikrobloga

@maks112: Paaaanie, ja w uk lowie. Tutaj za wzięcie jakiejkolwiek ryby zgnilbym w sztumie :) Mireczki drogie buldupiapiące, ja czy to w pl czy to w uk wypuszczam zawsze kazda jedna. A leszczyk miał ponad 40 cm


@rvek: Zwracam honor! ( ͡ ͜ʖ ͡)
@rvek:

Zawsze jak wrzucam zdjęcie rybki i ktos poruszy temat wymiarów czy okresów ochronnych to pisze ze mam to w dupie i sie zaczyna gownoburza. Później jak dopisze dlaczego robię tak a nie inaczej to im troche głupio


człowiek się martwi, bo kłusowników w #!$%@? i ciut ciut, a tu taki śmieszek się trafia, nie mogłeś tak od razu napisać że wypuszczasz?
@maks112: @TheSjz3: Szkoda strzępić ryja na was ale ignorować ciężko... niszczycie tymi swoimi #!$%@? pytaniami wszystkie fora, portale wędkarskie i wszystko gdzie tylko pojawi się wątek związany z rybami. #!$%@? Cie to #!$%@? obchodzi czy ma wymiar, nie jest to zdjęcie z patelni tylko z nad wody, może wypuścił, może nie, z resztą nie ma o czym mówić bo leszcz nie ma okresu ani wymiaru i wedkarz może go sobie
@kapitan_dupa: Tak, szkaluje każdego dziadka i innego pseudo wędkarza, który wszystko co złowi musi #!$%@?.

Po #!$%@? kopać leżącego? Łowisz ryby?

Jak chcesz się #!$%@?ć, to pojedz na komercje albo w tesco kup rybę.

Wędkarstwo to hobby nie sposób na darmowe żarcie. Na dzień dzisiejszy 70% wędkarzy jest do odstrzału.
@kapitan_dupa: I mówi Ci to człowiek, który łowi w #!$%@? czasu i widzi co #!$%@? się nad woda.

I pamiętaj, ze wody są wspólne...

W UK nikt nie narzeka na bezrybie, bo tam nie trzeba #!$%@?ć każdej złowionej ryby.

Dla przeciętnego wędkarza "metrówka" nie jest jakimś "super" wyczynem, spróbuj u nas złowić metrówkę....

U nas nic się #!$%@? nie uchowa... Zarybienie i #!$%@? wszystko w tydzień na patelni...
@kapitan_dupa: A nad woda jestem "konfidentem" numer jeden i nawet z gospodarzem łowiska jestem wstanie się kłócić. A jak widzę, ze ktoś zabiera 20cm płotki, to niechałbyś żebym do ciebie podszedł...