Wpis z mikrobloga

Pegaz z buta wjezdza i przewiduje rychly upadek Brew Doga i Mikkellera ( ͡° ͜ʖ ͡°). Moje pierwsze piwo zabutelkowane i ozdobione etykieta zaprojektowana przez kumpla. Piwo jeszcze bardzo mlode, czuc kawe, owoce, lekki rozpuszczalnik (ale mysle, ze z czasem alkohol sie ulozy)

Pegasus - pseudo American Stout 14BLG 6,1% ABV

BANG BANG. Nastepne AIPA 15 BLG juz jest na burzliwej.
#piwo #piwowarstwo #januszepiwowarstwa
Pobierz
źródło: comment_I6FOo0rRrCP8K1mssDAjfEW3KN2Pkbm8.jpg
  • 15
@cecop: Ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam chyba apetyt na stouta i wychodzi, że muszę sobie sam uwarzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Witaj w klubie ziomeczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Do jednej z kumpelek w zeszłym roku przyjechał jej BF, angol, dostał ode mnie w prezencie 2 but i następnym spotkaniem rzekł: to wy tutaj umiecie warzyć stout?) Umiemy,
Ja nie szanuję za to że przesadzają z ceną


@Elvadom: Mi się wydaje, że kraftowcy w ogóle zaczęli przeginać z ceną. Kiedyś Grand Prix kosztowal w okolicach 7-7,50 i sporo piw było w tym przedziale. Teraz znaleźć piwo nie zaczynające się od 8-9 to już ciężko. I to zarówno od tych starych jak i nowych browarów po których nawet nie wiem czego się spodziewać. ( ͡° ʖ̯ ͡°
@hpiotrekh: To pewnie też od sklepu zależy. Ja się na Doctorkach parę razy naciąłem. W ogóle ja nie wiem co oni do tego piwa leją ale osad na dnie o grubości 3-4 cm w molly ipa to było mistrzostwo ( ͡º ͜ʖ͡º) Nawet jak pierwsze piwa bez cichej robiłem to takiego osadu nie miałem.