Wpis z mikrobloga

@szybki_bil: Też się zastanawiałem kto kupuje ubrania w supermarketach. Jednak nie chodzi mi to o cenę a o fason. Nigdy nie widziałem nic ciekawego oprócz ubrań dla dzieci. Ale tydzień temu nadszedł ten dzień, że i mnie się coś spodobało. W tesco kupiłem spodnie dresowe idealne do biegania. Cena na metce 70zł a w kasie okazało się, że kosztują 50zł :) Co do tych wszystkich butików to moje zdanie jest
  • Odpowiedz
@szybki_bil: A ja gardzę takimi osobami jak Ty ;) "oo boże jak oni mogą kupować ciuchy w supermarketach... co oni nie mogą sobie wziąć pare stów od tatusia i iść na zakupy?? no wieś tylko kupuje w supermarketach!" yh.. gardzę bardzo takim zachowaniem, bo ciuchy w supermarketach są sporo tańsze z tego co kojarzę, a wyobraź sobie, że nie każdego normalnego człowieka stać by iść na zakupy do droższych sklepów,
  • Odpowiedz
@tejotte: Ale naucz się czytać ze zrozumieniem. To że kimś gardzę nie znaczy że jest dla mnie podludziem ((oo)) Ale w sumie to mogłabym ciebie za takiego uważać choćby dlatego że miłujesz się w gwiezdnych wojnach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz