Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr mój niebieski był k--------m, bo długo nie mógł znaleźć dziewczyny

Z wiadomych przyczyn nie napiszę tego z głównego konta. Właśnie co wróciłam z grilla, na którym byłam wraz z moim niebieskim w jego miejscowości. Byli tam też jego kumple z podwórka, wiecie, tacy od małego. No i oni wszyscy mocno się upili, bo jeden w piątek miał urodziny. Po pewnym czasie wzięło ich na wspominanie starych dobrych czasów. W pewnej chwili temat zszedł na mojego niebieskiego. Zaczęli wspominać to, że był dawniej stuleją. Od zawsze wiedziałam, że typem Casanovy nie jest, ale mi to nie przezskadzało bo sama jestem spokojna z charakteru. Niestety jeden z kolegów niebieskiego wypaplał coś o tym, że w ramach prezentu z powodu obrony inżyniera zrzucili mu się na dziwkę. Nie chcieli by skończył studia nigdy nie uprawiając seksu. Co gorsza okazało się, że mój niebieski się na to zgodził. Spytałam się, a on potwierdził. Powiedział też, że nie widział sensu o tym mówić skoro się o to nie pytałam. Fakt, nie pytałam się go o przeszłość, bo byłam pewna że przede mną był tylko z jedną dziewczyną przez pół roku. Nie spodziewałam się tego, bo szczerze mówiąc nie przyszłoby mi to do głowy. Nie mogę wierzyć, że mój facet był k--------m. Jak można się tak poniżyć, by płacić za tak intymną rzecz? Przez resztę imprezy byłam na niego wkurzona, choć nie chciałam dać po sobie tego poznać. Właśnie co wróciliśmy do jego domu. On już poszedł spać, a ja dalej nie wiem co o tym myśleć. Prawdę mówiąc teraz brzydzę się go nawet dotknąć. Pewnie nawet z nerwów nie zasnę, tym bardziej w jednym łóżku obok niego :-(

#zwiazki #przegryw #logikaniebieskichpaskow #gorzkiezale #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: s--s to taka sama potrzeba jak sranie i sen, co to za różnica czy pukał k---e czy jakaś łatwa z klubu xD jeśli ty uważasz go za k-------a bo spał z jedną przed tobą, to ty musisz mieć typowy przebieg karyny w tym wieku ~5 ALE TO SIĘ NIE LICZY BO BYŁO ZAPEWNE Z MIŁOŚCI XDDDDDD
  • Odpowiedz
@alfka: A co to ma do rzeczy? Ja pokazuję jak bardzo ktoś się błaźni bo nie umie czytać ze zrozumieniem. To raz. A dwa, że ten margines płci żeńskiej która z niej korzysta można uwzględnić jako błąd statystyczny. Chyba, że chcesz mnie wyprowadzić z błędu i znasz jakieś młode laski, które nie mogą zaruchać i dzwonią na facetów. Chętnie posłucham. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Typowa #logikarozowychpaskow
Primo jeden: nie był z tobą
Primo drugie: był stulejarskim przegrywem bez nadziei więc można zrozumieć
Primo trzecie : było minęło, raz w życiu można
Primo czwarte : nie zataił tylko się nie chwalił . Co miał mówić, , jesteś lepsze od tej dziwki co mi się kumple zrzucili na nią "
Primo pięć: super kumple, zamiast śmiać się , że #stuleja i dawać g---o rady to zrobili coś, szacuneczek dla nic
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: OPko, zerwij z nim, skoro aż tak nie możesz znieść faktu, że kiedyś w przeszłości wsadził kutasa nie tam gdzie trzeba. To bardzo dojrzałe wyjście, przecież nawet jeśli gość jest dla Ciebie dobry i czuły to jeden raz z prostytutką go przekreśla ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bym takich kazał wsadzać do więzienia, bo jak powszechnie wiadomo, c--a dziwki różni się od cipy przeciętnej laski
  • Odpowiedz
Ale ten wątek jest s---------y. Ludzie twierdzący że płącenie za s--s jest tym samym co świadczeniem takich usług.
W takim razie większość z was jest k---a obrzydliwa, jak facet wam kupuje prezent/kwiaty i robi kolacje to z pewnością bez powodu, a pózniej nic nie ma.
Do tego obie strony narzekające na hipokryzję.
A OP to p---a bo pisze z anonimowych mirkowyznań a jej obrzydzenie do własnego chłoapakk szkoda skomentować.
  • Odpowiedz
Chodzi o zrobienie z czegoś intymnego zwykłej usługi.

W jednym i drugim przypadku potraktował i siebie i drugą osobę jak przedmioty. Jednocześnie.

Bo w zasadzie jest to usługa, z której korzysta się w celu sprawienia sobie przyjemności. Coś jak masaż, ale ze szczęśliwym zakończeniem. Ludzie zrobili z tego czegoś intymnego usługę już na początku istnienia cywilizacji, bo i nie bez powodu nazywa się to "najstarszym zawodem świata". Daruj sobie te mistyczno-romantyczne p--------o,
  • Odpowiedz
Anon: @Pan_Smalec

s--s to taka sama potrzeba jak sranie i sen, co to za różnica czy pukał k---e czy jakaś łatwa z klubu xD jeśli ty uważasz go za k-------a bo spał z jedną przed tobą, to ty musisz mieć typowy przebieg karyny w tym wieku ~5 ALE TO SIĘ NIE LICZY BO BYŁO ZAPEWNE Z MIŁOŚCI XDDDDDD


za s-x z karyną z klubu nie musiał płacić, facet który musi płacić za s-x jakiejś brudnej k----e to mniej niż
  • Odpowiedz
@DrKittens: Odniosłam się do hipokryzji tego myślenia "wszystko jest dla ludzi". Dla niektórych to rozrywka (dla ciebie) dla innych nie (dla mnie) a i jedni i drudzy są oburzeni, gdy jakaś laska spała w życiu z więcej niż trzema czy czterema. Bo to działa tylko w jedną stronę. Facet kupuje przyjemność, laska się k---i.
  • Odpowiedz